Pomocnik montera izolacji przemysłowej

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Запрошуємо працівників з України

Time2Work Sp. z o.o. - Jesteśmy agencją, która pomoże Ci znaleźć zatrudnienie. Naszą legalną działalność potwierdza wpis do KRAZ pod numerem 13395. Znamy pracodawców, którzy poszukują pracowników takich jak Ty.  Poznaj nasze oferty pracy!

Nasz Klient, przez 30 lat działania na rynku zrealizował już ponad 4000 projektów w Polsce i Europie. Obecnie zatrudnia 3600 osób. Możesz stać się częścią tego zespołu – pomocnikiem montera izolacji przemysłowej lub monterem, jeżeli jesteś doświadczonym monterem z odpowiednimi kwalifikacjami.

Firma podejmuje wyłącznie duże projekty, w ramach których wykonuje:

  • izolacje przemysłowe,
  • rusztowania przemysłowe,
  • usługi montażowe.

Zakres obowiązków

Proponujemy pracę w trybie od poniedziałku do piątku po 10h dziennie, istnieje też możliwość pracy w weekend (praca w godzinach dodatkowych rozliczana jest zgodnie z Kodeksem Pracy). Obecnie przeprowadzane są prace w województwie dolnośląskim, opolskim, łódzkim, zachodniopomorskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim, także w Austrii i na terenie Niemiec. Właśnie za granicą pracuje 80% pracowników.

Wymagania

By podjąć tę pracę nie musisz być doświadczonym monterem, jednak podstawowa wiedza, w tym zakresie będzie przydatna (wpłynie także na wysokość wynagrodzenia). Jeżeli nie posiadasz doświadczenia wszystkiego nauczysz się w trakcie przyuczenia.

Docenimy:

  • ukończony kurs montera instalacji przemysłowej oraz udokumentowane doświadczanie jako MIP – podwyższy to też Twoją stawkę za godzinę,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony po okresie próbnym (okres próbny to 3 miesiące),
  • bezpłatny dojazd do pracy na budowy krajowe oraz bezpłatny nocleg,
  • możliwość delegowania do pracy za granicą,
  • stawkę dopasowaną do Twoich umiejętności:
    • od
      19,70 zł/h brutto dla początkującego pracownika bez doświadczenia,
    • od
      22,50 zł/h brutto dla przyuczonego do zawodu (czyli osoba po kursie MIP lub
      osoba z udokumentowanym doświadczenie jako MIP),
    • od 24,80 zł/h brutto dla pracownika wykwalifikowanego.

Sposób naliczenia wynagrodzenia oparty jest na systemie akordowym – wg. “job
pakietów”. Czas wykonywania pracy rozliczany jest zgodnie z Kodeksem Pracy (dodatek do stawki podstawowej za pracę w nadgodzinach i dni wolne) – zapytaj o szczegóły naszego rekrutera.

Początkujący monter nie posiadający doświadczenia może zarobić 4000 – 6000 zł/mies. brutto.

Dodatkowe bonusy dla pracownika:

  • dodatki do wynagrodzenia, w tym 300 zł/mies. dla osób odpowiedzialnych za auto służbowe,
  • możliwość skorzystania z systemu poleceń – po swoim zatrudnieniu, za polecenie innego pracownika, od naszego klienta, otrzymasz nawet 3000zł/os,
  • dofinansowanie
    od Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie wczasów,
    biletów do kina, teatru. na basen itp., paczki świąteczne dla dzieci),
  • nauka języka obcego (angielski, niemiecki, hiszpański),
  • dofinansowanie dalszego kształcenia (dofinansowanie części czesnego za studia, potrzebne szkolenia).
  • Administratorem danych osobowych jest time2work sp. z o.o. 45-710 Opole Niemodlińska 8, NIP: 7543068141. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez time2work sp. z o.o. 45-710 Opole Niemodlińska 8, NIP: 7543068141 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Opole
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)