Spedytor międzynarodowy

Spedytor

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Firma transportowa

Firma Hor-Ban Trans przyjmie do pracy Spedytora Międzynarodowego z doświadczeniem lub bez w branży transportowej, potrafiącego pracować samodzielnie oraz dobrze zorganizowanego, posługującego się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym, który podejmie się realizacji usług spedycji drogowej w ruchu międzynarodowym, współpracy z kierowcami oraz nadzoru realizacji zleceń.

Zakres obowiązków

- realizacja usług spedycji drogowej

- współpraca z kierowcami

- nadzór realizacji zleceń

Wymagania

- język angielski w stopniu komunikatywnym

- samodzielność

- dobra organizacja pracy

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego

- dobra atmosfera w pracy

- wynagrodzenie stosowne do wykonywanej pracy

  • Administratorem danych osobowych jest HOR-BAN TRANS SP. Z O.O. SP. K. 61-536 Poznań Sikorskiego 39, NIP: 7792487807. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HOR-BAN TRANS SP. Z O.O. SP. K. 61-536 Poznań Sikorskiego 39, NIP: 7792487807 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasa (jutro)