Agent celny

Agent celny

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

LX Pantos Poland Sp. z o.o. to jeden z największych operatorów logistycznych na świecie wywodzący się z grupy LG. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną około 2500 klientów w różnych branżach, takich jak elektronika i Hi-Tech, automotive, przemysł, budownictwo, dystrybucja, żywność, energia i moda. Bazując na 349 globalnych sieciach i wiedzy zgromadzonej przez 38 lat, LX Pantos wciąż się rozwija aby znaleźć najlepsze metody logistyczne dla klientów. Nasze zróżnicowane usługi to: spedycja morska, lotnicza, lądowa, kolejowa. Zapewniamy także kompleksowe usługi Warehouse & Distribution obejmujące różne branże, e-commerce. Świadczymy usługi logistyczne łącząc know-HOW i know-WHERE oraz optymalne rozwiązania logistyczne w oparciu o wartość klienta.

LX Pantos opiera swe działania na innowacyjnym sposobie myślenia i chęci stawienia czoła każdemu wyzwaniu. Pasja jest naszą siłą napędową, która wykracza poza niemożliwość. Kreatywność to nasza konkurencyjna broń, która tworzy nowy model logistyki.

Agent celny

Zakres obowiązków

  • przygotowanie zleceń i dokumentów do odprawy celnej

  • dopuszczenie towarów do obrotu w procedurze uproszczonej

  • taryfikacja towarów

  • kontakt z Urzędami Celnymi

  • stały kontakt i współpraca z klientem

  • przygotowywanie raportów, zestawień i analiz

Wymagania

  • znasz przepisy i procedury celne

  • posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych

  • potrafisz sprawnie obsługiwać pakiet MS Office - w szczególności MS Excel

  • znasz język angielski

  • rzetelnie i z zaangażowaniem realizujesz powierzone Ci zadania

  • posiadasz dyplom ukończenia studiów wyższych, na kierunku w dziedzinie nauk ekonomicznych, prawnych lub technicznych, obejmującym wiedzę i umiejętności z zakresu prawa administracyjnego i finansowego, w szczególności prawa celnego

  • lubisz współpracę z ludźmi oraz dużą dynamikę prac

  • posiadasz licencję agenta celnego

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego, poszerzania wiedzy i umiejętności

  • bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, program rekomendacji pracowników, dofinansowanie do urlopów, zniżki na firmowe produkty)

  • udział w ciekawych projektach

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę

  • Administratorem danych osobowych jest LX Pantos Poland Sp. z o. o. 02-234 Warszawa Działkowa 121C, NIP: 5213342879. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LX Pantos Poland Sp. z o. o. 02-234 Warszawa Działkowa 121C, NIP: 5213342879 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Biskupice Podgórne pow. wrocławski, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)