Malarz przemysłowy – konstrukcje stalowe

Malarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Pracownicy budowlani to grupa młodych ludzi specjalizujących się w branży budowlanej. Założyciele naszej firmy od 2005 roku zajmują się zarządzaniem dużymi projektami rekrutacyjnymi, a nasi Rekruterzy od kilku lat wyszukują najlepszych Kandydatów do pracy w branży budowlanej.

Zakres obowiązków

Firma ZPRE zbudowana na zaufaniu i trwałych relacjach z pracownikami oraz kontrahentami, realizująca z pasją nowe projekty, zatrudni do swojego zespołu:

Miejsce pracy : Jedlicze. Praca stacjonarna.

Zakres obowiązków: wykonywanie prac malarskich związanych z zabezpieczeniem antykorozyjnym konstrukcji stalowych:

  • Przygotowanie antykorozyjne oraz malowanie natryskowe
  • Dobór odpowiedniego koloru farby
  • Ręczne wykonywanie tzw wyprawek malarskich przed właściwym procesem malowania

Wymagania

  • Doświadczenie na ww. stanowisku, chociaż minimalne
  • Dokładności i precyzji w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Znajomość metod przygotowania mieszanin materiałów malarskich
  • Wysoko rozwinięte sprawności manualne
  • Mile widziane uprawnienia na suwnicy i wózki widłowe

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy miesięczny (wszystko jest do ustalenia z kierownikiem)
  • Rosnące wynagrodzenie wraz ze stażem pracy
  • Pracę w trybie jednozmianowym – od 6 do 14, umowa o pracę
  • Bogaty pakiet socjalny

Zadzwoń i umów się na spotkanie bezpośrednio z Kierownikiem

518-200-962

Biuro czynne do 16, prosimy po 16 TYLKO sms „Jedlicze”

Miejsce pracy
  • Jedlicze pow. krośnieński, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasa (za 2 dni)