Asystent/ Asystentka

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla, głównie specjalistów, inżynierów, managerów.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dla naszego Klienta - renomowanej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Zakres obowiązków

  • zarządzanie korespondencją firmy i kontrola nad jej przepływem (w tym prowadzenie korespondencji również w języku angielskim),
  • zarządzanie kalendarzem spotkań,
  • organizacja wizyt i spotkań wewnętrznych w firmie,
  • wsparcie administracyjne dla Zarządu Spółki,
  • dbanie o bieżącą komunikację z kierownictwem i pracownikami firmy,
  • rejestracja i archiwizacja dokumentów w bazach elektronicznych (faktury, umowy).

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego - poziom min. B2,
  • prawo jazdy kategorii B.
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne,

Oferujemy

  • stabilną pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej,
  • przyjazną atmosferę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • dodatki, premie oraz pakiet świadczeń socjalnych.
  • otwartość na nowe pomysły oraz możliwość wdrażania własnych rozwiązań,
  • szkolenia i możliwości rozwoju.
Atrakcyjne wynagrodzenie
Dodatki do urlopu
Dodatki świąteczne
Dodatkowe ubezpieczenie
Karta Multisport
Pakiet socjalny
Prywatna opieka lekarska
Przyjazna atmosfera
Stabilne warunki zatrudnienia
System premiowy
Szkolenie stanowiskowe
Ubezpieczenie grupowe

  • W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 14) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners. Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Miejsce pracy
  • Kędzierzyn-Koźle pow. kędzierzyńsko-kozielski, Opolskie
Opublikowana
Wygasa (jutro)