Inżynier Energetyk

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.08.2022

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Zakład Automatyki Przemysłowej INTEC Sp. z o.o.

Zajmujemy się projektowaniem, doborem i kompletacją urządzeń dla energetyki przemysłowej. Instalujemy i uruchamiamy systemy i układy sterowania w elektrowniach i elektrociepłowniach

na terenie Polski.

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie się zajmować:

  • doborem armatury, napędów i innych urządzeń energetycznych,
  • pomocą przy doradztwie technicznym,
  • tworzeniem rysunków i schematów do ofert,
  • pomocą przy dokonywaniu pomiarów obiektowych w celu właściwego doboru i zabudowy urządzeń u klienta,
  • udziałem w pracach projektowych w zakresie części mechanicznej urządzeń.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynier energetyk lub mechanik),
  • obsługa MS Word i MS Excel – poziom biegły,
  • umiejętność czytania i tworzenia rysunku technicznego,
  • dobra znajomość oprogramowania CAD,
  • znajomość podstaw automatyki,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • chęć samodzielnego rozwoju i motywacja do poszerzania własnej wiedzy,
  • prawo jazdy kat. B i praktyczne umiejętności jazdy.

Mile widziane:

  • uprawnienia energetyczne SEP,
  • wiedza w zakresie instalacji elektrycznych przemysłowych i układów automatyki,
  • doświadczenie zawodowe.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia w ramach umowy o pracę, uzależnione od doświadczenia i posiadanych kwalifikacji,
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,

udział w ciekawych projektach z branży energetycznej

  • Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Zakład Automatyki Przemysłowej INTEC Sp. z o.o.  z siedzibą w Długołęce przy ul. Wrocławskiej 33D, 55-095 Mirków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacji, prosimy o umieszczenie dodatkowo klauzuli  w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, organizowanych przez Zakład Automatyki Przemysłowej INTEC Sp. z o.o. z siedzibą w Długołęce”.

    Pana/Pani dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres dwóch lat, a gdy wyrażono zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, przez okres dwóch lat. Ponadto Pani/Pana dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres trzech lat.

  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000), prowadzonego przez Zakład Automatyki Przemysłowej INTEC Sp. z o. o z siedzibą w Długołęce przy ul. Wrocławskiej 33D, 55-095 Mirków. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.
Miejsce pracy
  • Długołęka pow. wrocławski, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasła (1 dzień)