Piaskarz-malarz

Malarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Запрошуємо працівників з України

AM Serwis Alicja Wojtal

Kontakt telefoniczny pod nr 76 300 03 47 od pon-pt 7.00 - 15.00

e-mail : biuro.amserwis@onet.pl

Miejsce pracy: Teren KGHM

Zakres obowiązków

  • Piaskowanie i malowanie konstrukcji stalowych
  • realizowanie zadań produkcyjnych zgonie z dokumentacją konstrukcyjną i technologiczną,
  • stosowanie przepisów BHP obowiązujących na terenie zakładu.
  • dbanie o wykonanie prac pod względem zapewnienia jakości i dotrzymania terminów

Wymagania

  • Umiejętność paiskowania
  • Umiejętność malowania recznie oraz agregatem hydrodynamicznym
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2 lata
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełnym etacie
  • wsparcie merytoryczne i opiekę osoby wprowadzającej w okresie próbnym,
  • Administratorem danych osobowych jest AM Serwis Alicja Wojtal 59-100 Polkowice Krzywa 1, NIP: 6922123814. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AM Serwis Alicja Wojtal 59-100 Polkowice Krzywa 1, NIP: 6922123814 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Polkowice pow. polkowicki, Dolnośląskie
Wynagrodzenie
  • 25 - 28 PLN / h brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (dzisiaj)