Pracownik Działu Handlowego

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.08.2022

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Firma ART od wielu lat specjalizuje się w produkcji folii i opakowań foliowych. Dzięki długiemu odoświadczeniu oraz nieprzerwanemu rozwojowi firmy jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę wyrobów foliowych.

W naszej ofercie znajdują sie:
Folie LDPE, HDPE, PP, EVA, EVOH oraz specjalistyczne materiały takie jak:

- kaptury termokurczliwe,

- taśmy termokurczliwe,

- stretch hood,

- folie FFS do maszyn pakujących,

- worki na węgiel,

- worki na odpady,

- taśmy ostrzegawcze i taśmy klejące,

- stretch ręczny i maszynowy.

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontakty handlowe z dostawcami i odbiorcami, w zakres których wchodzi min.:

  • negocjacja cen,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • ustalanie terminów dostaw oraz rodzaju transportu, itp.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • doświadczenia zawodowego w dziale sprzedaży lub zaopatrzenia,
  • doświadczenie w branży foli, opakowania foliowe będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość programu Subiekt mile widziane,
  • prawo jazdy kat.B,
  • samodzielności w działaniu, jak i umiejętności pracy w grupie.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie,
  • grupowe ubezpieczenie zdrowotne,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00,
  • miejsce pracy – Bielsko-Biała ul. Regera (rejon Wapienica).

  • Administratorem danych osobowych jest Firma Art Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K 43-300 Bielsko-Biała ul. Sikornik 3, NIP: 5470125782. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Art Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K 43-300 Bielsko-Biała ul. Sikornik 3, NIP: 5470125782 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (3 dni)