Monter Sprzętu Medycznego

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.08.2022

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Endox Polska Sp. z o. o. powstała w 2009r. a jej współzałożycielem jest niemiecka firma Endox Feinwerktechnik GmbH (www.endox-technik.de).

Jesteśmy producentem wysokiej jakości narzędzi endoskopowych. Oferujemy zarówno produkty standardowe jak i te pod indywidualne rozwiązania. Nasza produkcja oparta jest przede wszystkim na wysoce wykwalifikowanym personelu, nowoczesnych technologiach oraz wysokogatunkowych materiałach tj. stal szlachetna i nitinol.

Nasza firma Endox Polska Sp. z o.o. zajmuje się produkcją komponentów medycznych używanych w endoskopii.

Zainteresowane osoby zachęcamy do odwiedzenia naszej strony

Podczas aplikowania na stanowisko, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Zakres obowiązków

  • montaż sprzętu medycznego
  • obsługa prostych maszyn i urządzeń
  • kontrola jakości gotowych elementów
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • pakowanie gotowych wyrobów
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Wymagania

  • DOKŁADNOŚĆ I PRECYZJA
  • zdolności manualne (mile widziane osoby z zamiłowaniem do krawiectwa, modelarstwa lub innego rękodzieła)
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność
  • punktualność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • praca w komfortowych warunkach (miła atmosfera, wysoka czystość, klimatyzowane pomieszczenia)
  • szkolenia stanowiskowe
  • dodatki stażowe dla wieloletnich pracowników
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • godziny pracy: pon.-czw. 7.00-15.30, pt. 7.00-14.00
  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, że:

    1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ENDOX POLSKA Sp. z o.o., ul. Cieszyńska 365, 43-382 Bielsko-Biała, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: biuro@endox–polska.pl, lub telefonicznie pod numerem 33 82 21 441.

    2. Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO - przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy), natomiast inne dane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO - osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Administrator będzie przetwarzał dane osobowe, także w kolejnych naborach, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Przepisy prawa pracy: art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy – Pracodawca ma prawo żądać od osoby ubiegającej się o zatrudnienie: imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe oraz wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego wykształcenia (gdy są ono niezbędne do wykonania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku), dodatkowe dane osobowe, jeżeli prawo lub obowiązek ich podania wynika z przepisów.

    3. Jeżeli w dokumentach aplikacyjnych zawarte będą dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (tj. np. dane o stanie zdrowia, przynależności związkowej, przekonaniach religijnych) konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie zgodnie z art. 9 ust. 2 RODO, która może zostać odwołana w dowolnym momencie.

    4. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego oraz wybrania pracownika i zawarcia z nim umowy o pracę na podstawie ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst jednolity: Dz.U. z 2018 r., poz. 917 późn. zm.). W przypadku umowy cywilno-prawnej w oparciu o art. 6 ust. 1 lit b. – chęć zawarcia umowy.

    5. Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne. W przypadku danych wymaganych prawem, lub niezbędnych do zawarcia umowy ich nie podanie będzie wiązało się z odrzuceniem aplikacji

    6. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, za wyjątkiem przewidzianym prawem, ani nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej.

    7. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane do 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji (chyba, że wyrażono zgodę na potrzeby przyszłych rekrutacji – wtedy do odwołania zgody lub przez okres 36 miesięcy). Po tym terminie, w przypadku wcześniejszego nie odebrania przez Panią/Pana dokumentów, zostaną one zniszczone.

    8. W okresie prowadzonego naboru posiada Pani/Pan prawo do:
    a) dostępu do udostępnionych danych osobowych,
    b) ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
    c) prawo do przenoszenia danych,
    d) wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

    9. Posiada także Pani / Pan prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;

    10. Informuję Panią/Pana o przysługującym prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Aby odwołać zgodę należy przesłać informację o treści „Odwołanie zgody na rekrutację” na adres e-mail biuro@endox-polska.pl

    11. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

    12. Jeśli z jakiś powodów powyższe informacje nie będą kompletne, każdorazowo brakujące informacje Administrator przekaże w odrębnym dokumencie, przed pozyskaniem danych.

  • W przypadku chęci uczestniczenia Państwa aplikacji na potrzeby przyszłych rekrutacji prosimy o wyrażenie zgodny w treści dokumentów aplikacyjnych zgodnie ze wzorem: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Endox Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (2 dni)