Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.02.2024

Doradca klienta Staszów i okolice - praca w terenie

Benefitia sp. z o.o.
  • Staszów, świętokrzyskie pow. staszowski

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Card 4 You jest marką handlową Benefitia Sp. z o.o. działającej w branży finansowej w segmencie Home Credit. Misją Spółki jest wspieranie domowych budżetów naszych klientów. Nasza firma działa na terenie całej Polski, aktualnie szukamy osoby do pracy na terenie Stalowa Wola i okolice.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

DORADCA KLIENTA (praca terenowa)

Twój zakres obowiązków:

* bezpośredni kontakt z klientem indywidualnym,
* rozwój sprzedaży usług finansowych na wyznaczonym terenie,
* realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
* działania marketingowe

Nasze wymagania:

* posiadasz czynne prawo jazdy kat B. i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów
* jesteś kreatywny/a i nie boisz się podejmować decyzji,
* jesteś dyspozycyjny/a,
* jesteś skupiony/a na osiąganiu wyników,
* mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów i usług
finansowych.

To oferujemy:

* umowę o pracę,
* stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjną premię za realizację wyników
operacyjnych,
* telefon, tablet, nowy samochód służbowy Hyundai i20,
* ubezpieczenie grupowe w UNIQA, pakiet medyczny,
* kartę MULTISPORT +
* udział w nowych projektach,
* rozwój zawodowy – 75% awansów w naszej firmie to awanse wewnętrzne!

Jesteś osobą lubiącą pracować samodzielnie, sam potrafisz zmotywować się do pracy, nie boisz się wyzwań i uparcie dążysz do celu – to praca dla Ciebie.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Benefitia Sp. z o.o. (ul. Bagno 2 lok. 71, 00-112 Warszawa), w celu realizacji procesu rekrutacji”. „Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Benefitia Sp. z o.o. (ul. Bagno 2 lok. 71, 00-112 Warszawa), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”