Magzynier

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Magzynier

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

KRAZ: 8102

Dla naszego Klienta z branży kompleksowego żywienia zbiorowego (restauracje w kompleksach biurowych, instytucjach edukacyjnych oraz żywienie w szpitalach, cateringi) poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko:

Zakres obowiązków

Lokalizacja: Plewiska

Godziny: 3.30/4.00 - 12.00

Twoje zadania:

  • przyjmowanie dostaw produktów spożywczych
  • dystrybucja przyjętych dostaw do odpowiednich miejsc magazynowania
  • wypisywanie niezbędnej dokumentacji i wprowadzanie danych do systemu komputerowego
  • wydawanie produktów pod korekty
  • wydawanie produktów do produkcji
  • szykowanie towaru na kolejny dzień

Wymagania

  • umiejętność obsługi komputera
  • dyspozycyjność do pracy w godzinach 3.30 - 12.00, od 5 do 7 dni w tygodniu ( dni powyżej 5 do ustalenia elastycznie w przypadku potrzeby)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej/gastronomicznej, podstawowa znajomość specyfiki produktów spożywczych, aktualna książeczka sanepidu

Oferujemy

  • formę umowy, która najbardziej Ci odpowiada ( np. umowa o pracę, zlecenie itp.)
  • wynagrodzenie ze stawką 25 zł netto za godzinę - do negocjacji po okresie próbnym

Jesteśmy otwarci na negocjacje tak, aby dopasować warunki do Twoich potrzeb. Nasz klient stawia na docenienie sprawdzonych pracowników oraz elastyczne ułożenie współpracy zależne od ich indywidualnych potrzeb.

(numer certyfikatu: 8102)

  • Administratorem danych osobowych jest OUTWORKING SA 61-502 Poznań UL. LANGIEWICZA 2/10, NIP: 7831730153. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

    Agencja zatrudnienia, nr certyfikatu 8102

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OUTWORKING SA 61-502 Poznań UL. LANGIEWICZA 2/10, NIP: 7831730153 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Plewiska pow. poznański, Wielkopolskie
Opublikowana
Wygasa (jutro)