Pakowacz - order picker

Administrator IT

Umowa o pracę

T&T People and Work Sp. z o. o. Sp. Kom

Zakres obowiązków

  • Kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki;
  • Obsługiwanie specjalistycznego sprzętu do pakowania towarów;
  • Dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru przed przygotowaniem wysyłki;
  • Obsługa skanera magazynowego;
  • Podnoszenie paczek do 20 kg.

Wymagania

- Zdolności manualne; - Motywacja do przyuczenia do zawodu; - Zaangażowanie w wykonywane obowiązki; - Dyspozycyjność, gotowość do pracy dwu-zmianowej;

Oferujemy

  • Stałą umowę na okres od 1 miesiąca do 3 lat;
  • Pomoc w zakwaterowaniu;
  • Pomoc w wykonaniu niezbędnych badań.
Miejsce pracy
  • Wojkowice pow. wrocławski, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasa (jutro)