Magazynier w Niemczech, bez języka z zakwaterowaniem, od zaraz

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.08.2022

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Jesteś absolwentem technikum o specjalności technik logistyk lub magazynier logistyk?

Jesteś studentem wydziału logistyki i chcesz zdobyć wyjątkowe doświadczenie?

Chcesz poznać wyjątkowe miejsce - centralny magazyn firmy Hermes?
Teraz masz szansę!

Zakres obowiązków

  • rozładunek paczek w centrum dystrybucji
  • segregowanie paczek do dalszego transportu
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy
  • zdobywanie doświadczenia w branży logistycznej

Wymagania

  • mile widziani absolwenci technikum o specjalności technik logistyk lub magazynier logistyk
  • mile widziani studenci wydziałów logistyki, którzy chcą zdobyć doświadczenie w bardzo nowoczesnym centrum logistycznym
  • niekaralność
  • sprawność fizyczna

Oferujemy

  • prawdziwie niemiecką umowę o pracę z pełnym ubezpieczeniem
  • możliwość zdobycia doświadczenia w super nowoczesnym centrum logistycznym
  • wynagrodzenie taryfowe iGZ - Stufe 1 - 10,88 euro brutto/h plus wynagrodzenie dodatkowe 0,27 euro brutt/h
  • premie frekwencyjne od 50 do 150 euro miesięcznie brutto
  • zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych, szybki internet
  • wsparcie polskojęzycznego managera na miejscu
  • pełen etat 35 godzin tygodniowo plus nadgodziny
  • nadgodziny płatne 25% stawki podstawowej
  • brak Zeitkonta
  • bardzo wysoką kulturę pracy
  • zgrany, sympatyczny Zespół Kolegów
  • Administratorem danych osobowych jest Job-Service24 Sp. z o.o. 04-713 Warszawa ul. Żegańska 18/102, NIP: 952-221-55-14. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

    Posiadamy Certyfikat o numerze 25996.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Job-Service24 Sp. z o.o. 04-713 warszawa ul. Żegańska 18/102, NIP: 9522215514 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Rzeszów
Opublikowana
Wygasła (2 dni)