Recepcjonistka /Recepcjonista

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.08.2022

Recepcjonistka

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Centrum Medyczne Holistic działa od 2014 roku w Solcu Zdroju na ul Leśnej 18 A. Zajmujemy się poprawą zdrowia naszych pacjentów. Aby ułatwić naszym pacjentom większą dostępność do usług i tym samym skrócić czas oczekiwania na rehabilitację, postanowiliśmy otworzyć nasze gabinety w Warszawie. Naszym najważniejszym celem jest świadczenie usług fizjoterapeutycznych na najwyższym poziomie z dbałością o dobro i komfort naszych pacjentów i współpracowników.

Holistic Jach Królikowski Sternak Sp.J. zatrudni recepcjonistkę do rejestracji w naszym Centrum Medycznym mieszczącym się ul. Trakt Leśny 66, 02-797 Warszawa. Zależy nam na długoterminowej współpracy. Porównujemy zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie. Mile widziane doświadczenie przy obsłudze z pacjentem. Poszukujemy empatycznej i kulturalnej osoby, która szybko się uczy nowych zadań. Praca od sierpnia-września 2022r.

Zakres obowiązków

  • Obsługa recepcji (zapisywanie pacjentów na wizyty, potwierdzanie wizyt, udzielanie informacji o dostępnych usługach)
  • Realizacja transakcji finansowych, wystawianie faktur, prowadzenie rozliczeń
  • Koordynowanie grafików pracy fizjoterapeutów
  • Zamawianie materiałów biurowych i marketingowych

Wymagania

  • Sprawna obsługa komputera - MS Office
  • Sumienność, odpowiedzialność
  • Znajomość języka angielskiego – na poziomie komunikatywnym
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę
  • Systematyczność i zdolności organizacyjne

Oferujemy

  • Szkolenie wstępne
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i nastawionej na wysoką jakość oferowanych usług (na podstawie umowy o pracę)
  • Atrakcyjną atmosferę w pracy
  • Administratorem danych osobowych jest HOLISTIC JACH, KRÓLIKOWSKI, STERNAK SPÓŁKA JAWNA 28-131 Solec-Zdrój Leśna, 18A, NIP: 6551971866. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HOLISTIC JACH, KRÓLIKOWSKI, STERNAK SPÓŁKA JAWNA 28-131 Solec-Zdrój Leśna, 18A, NIP: 6551971866 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Wynagrodzenie
  • 4 500 - 6 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (3 dni)