Projektant / Technolog

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.08.2022

Projektant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Firma Oriontec sp. z o.o. sp. k. powstała w 2016 roku. Dzięki know-how firmy Oriontec Krzysztof Jasik, która obecna jest na rynku nieprzerwalnie od 1994 roku, i ścisłej współpracy obu podmiotów, rozwijamy naszą wiedzę oraz doświadczenie specjalizując się w zakresie nowoczesnych technologii uzdatniania wody.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydata na stanowisko Projektant / Technolog

Zakres obowiązków

  • Dobór odpowiednich procesów technologicznych do spełnienia wymogów stawianych przez klienta i w oparciu o analizę wody,
  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i eksploatacyjnej,
  • Przygotowywania założeń projektowych dla poszczególnych inwestycji.

Wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej,
  • Praktyczna znajomość oprogramowania AutoCad,
  • Praktyczna znajomość oprogramowania Wave,
  • Znajomość technologii uzdatniania wody procesowej i procesów przemysłowych,
  • Wykształcenie wyższe, preferowane inżynieria chemiczna, ochrona środowiska ze specjalnością uzdatnianie wody, chemia, biotechnologia,
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, poparte wdrożonymi projektami,.
  • Umiejętność czytania analizy wody i dobierania odpowiednich procesów technologicznych do spełnienia wymogów stawianych przez klienta,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • Podejmowanie szybkich i trafnych decyzji,
  • Umiejętności organizacyjne ukierunkowane na samodzielne wykonywanie obowiązków,
  • Dyspozycyjność,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wymagana praca w biurze.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • W pełni wyposażone stanowisko pracy ( sprzęt komputerowy, odpowiednie oprogramowanie, telefon ),
  • Praca jednozmianowa.
  • Administratorem danych osobowych jest Oriontec sp. z o.o. sp. k. 43-391 Mazańcowice Mazańcowice, 57, NIP: 9372676477. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Oriontec sp. z o.o. sp. k. 43-391 Mazańcowice Mazańcowice, 57, NIP: 9372676477 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Mazańcowice pow. bielski, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (4 dni)