Specjalista ds. zakupów

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.08.2022

Specjalista ds. Zakupów lub Zaopatrzenia

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

TRANS-KRUSZ jest firmą z 30-letnim doświadczeniem oraz ugruntowanej pozycji na rynku, której celem jest ciągłe doskonalenie świadczonych usług.

Zakres obowiązków

  • kontrola miejsc i ceny zakupu Diesel, Adblue
  • analiza spalania
  • zakupy olejów, opon, smarów, płynów
  • śledzenie i analiza trendów cenowych oraz czynników mających wpływ na koszt usług transportowych
  • współpraca z działami transportu

Wymagania

  • doświadczenie w obszarze transportu i spedycji
  • praktyczna wiedza z zakresu czynników wpływających na koszt transportu
  • umiejętności negocjacyjne i analityczne
  • dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku, w zespole
  • samodzielność, nastawienie na realizację celów

Oferujemy

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • szkolenia kierunkowe
  • pracę w firmie o uznanej marce na rynku
  • Administratorem danych osobowych jest Trans-Krusz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa 43-200 Pszczyna Rybnicka 6, NIP: 5492436383. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trans-Krusz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa 43-200 Pszczyna Rybnicka 6, NIP: 5492436383 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Pszczyna pow. pszczyński, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (2 dni)