Monter klimatyzacji (możliwość przyuczenia do zawodu)

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

   B&B Komplex Sp.z o.o. z siedzibą w Krakowie działa nieprzerwanie od 1989r.
Zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców w zakresie montażu Stacji Transformatorowych, instalacji i pomiarów elektrycznych, klimatyzacji, wentylacji, okablowania strukturalnego, modernizacji rozdzielnic i utrzymania ruchu. Dysponujemy niezbędnym sprzętem, wyposażeniem i zapleczem technicznym wymaganym do prowadzenia robót instalacyjnych.
Realizujemy usługi w obiektach przemysłowych, biurowych, usługowych i budownictwie mieszkaniowym
Posiadamy niezbędne kwalifikacje i odpowiednie uprawnienia co jest gwarancją rzetelnej i terminowej realizacji powierzonych nam prac.

To co nas wyróżnia to wiedza, profesjonalizm i doświadczenie .

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Monter klimatyzacji
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków

  • Montaż klimatyzatorów typu split, multi split
  • Naprawa i serwis klimatyzatorów

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP do 1KV mile widziane.
  • Wiedza techniczna w zakresie klimatyzacji , elektroniki, elektryki.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnie rozwijającej się firmie.
  • Stabilne warunki zatrudnienia ( umowa o pracę ).
  • Pakiet świadczeń socjalnych.

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez różnego rodzaju szkolenia.

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

  • Motywacyjny system wynagrodzeń.

    W razie pytań, proszę o kontakt telefoniczny: 12 617-81-48
  • Administratorem danych osobowych jest:
    B&B Komplex Sp. Z o.o. , Mogilska 80 , 31-546 Kraków , NIP: 6751486495, NIP: 6751486495
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:B&B Komplex Sp. Z o.o. , Mogilska 80 , 31-546 Kraków , NIP: 6751486495, NIP: 6751486495zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kraków
Opublikowana
Wygasa (dzisiaj)