Młodszy specjalista ds. organizacji szkoleń

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.08.2022

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Zakres obowiązków

  • organizowanie i koordynacja przebiegu szkoleń zarówno online jak i stacjonarnych,
  • prace administracyjne związane z realizacją szkoleń,
  • przygotowywanie i analizowanie raportów po szkoleniach,
  • współpraca z trenerami i pomoc w przygotowaniu materiałów szkoleniowych,
  • wdrażanie nowych rozwiązań
  • prace bieżące w zespole

Wymagania

  • zdolności organizacyjnych,
  • dokładności i staranności w wykonywaniu swoich obowiązków,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • komunikatywności i umiejętności nawiązywania pozytywnych relacji z ludźmi,
  • dobrej znajomości MS Office, zwłaszcza Exel,
  • znajomości programów do analiz danych i obliczeń statystycznych.

Oferujemy

  • wsparcie i pomoc w bieżącej pracy
  • kompleksowe wdrożenie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego oraz Karty MultiSport,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • spotkania integracyjne,
  • komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsce pracy,

  • Obowiązek informacyjny:

    a) administratorem Państwa danych osobowych jest Naczelna Izba Lekarska, ul. Sobieskiego 110 00-764 Warszawa;

    b) w sprawach związanych z ochroną danych osobowych można kontaktować się
    z Inspektorem Ochrony Danych za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres iod@hipokrates.org lub pisemnie na adres siedziby administratora;

    c) Państwa dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby rekrutacji w zakresie wskazanym
    w przepisach prawa pracy tj. art. 22 ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. 2018 poz. 917 ze zm.) oraz Rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 10 grudnia 2018 r. w sprawie dokumentacji pracowniczej (Dz. U. 2018 poz. 2369) Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa, natomiast inne dane, w tym do kontaktu, na podstawie Państwa zgody;

    d) odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być podmioty obsługujące nasze systemy teleinformatyczne oraz podmioty świadczące usługi doradcze;

    e) dane osobowe będą przechowywane przez 3 miesiące od zakończenia rekrutacji lub w przypadku wyrażenia stosownej zgody do czasu udziału w przyszłych rekrutacjach bądź cofnięcia w tym zakresie zgody na przetwarzanie danych;

    f) posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność
    z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem – jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody;

    g) posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa);

    h) podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Naczelna Izba Lekarska 00-764 Warszawa Jana Sobieskiego 110, NIP: 5220002328 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasła (2 dni)