Junior SEO Specialist

Specjalista SEO lub SEM

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca od zaraz

WhitePress® - specjalizujemy się w obszarze marketingu internetowego, a w szczególności w content marketingu i SEO. Poprzez swoją wiodącą na rynku platformę internetową typu marketplace, łączymy agencje PR, ekspertów marketingu online, copywriterów i reklamodawców z właścicielami stron internetowych. Nasze usługi znajdziesz na takich rynkach jak: AT|BE|BR|BG|HR|CZ|DK|EE|FI|FR|GR|HU|IRL|IT|LAT|LT|NL|NO|PL|SK|ES|SE|TR|UK|US|

Jeśli posiadasz podstawowe znajomości zagadnień SEO i masz doświadczenie (bądź chcesz przyjąć dużą dawkę nowej wiedzy) w content marketingu oraz linkbuildingu - zapraszamy do aplikowania do naszego grona.

Naszym klientom dostarczamy najlepsze możliwe wyniki oraz oferujemy wysoką jakość świadczonych usług – tego samego oczekujemy od Ciebie.

Zakres obowiązków

  • Optymalizacja serwisów pod kątem SEO;
  • zarządzanie narzędziami SEO;
  • zarządzanie procesem link buildingu;
  • tworzenie strategii content marketingowych;
  • zarządzanie procesem inbound marketingu;
  • raportowanie przeprowadzonych działań.

Wymagania

  • podstawowa znajomość narzędzi: Google Search Console, Google Analytics, Semstrom, Ahrefs, MajesticSEO, Senuto, Screaming Frog, Clusteric, SurferSEO;
  • aktywne zainteresowanie nowymi trendami w branży SEO;
  • podstawowa znajomość HTML i CSS oraz środowisk: WordPress, PrestaShop lub Magento;
  • inicjatywa, intuicja, humor, pomysłowość i kreatywność;
  • umiejętność analizowania danych liczbowych i wyciągania z nich wniosków;
  • dobra znajomość zasad pisowni języka polskiego;
  • podstawowa wiedza SEO oraz świadomość istotnych wskaźników w działaniach marketingowych;
  • analityczny umysł i chęć rozwoju oraz pogłębiania wiedzy.

Atutami będą:

  • doświadczenie w prowadzeniu stron internetowych,
  • znajomość narzędzi pomocnych w tym zakresie,
  • a także cechy interpersonalne, takie jak komunikatywność.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 4500 - 7000 zł brutto (UoP) lub ekwiwalent B2B,
  • prywatna opieka medyczna LUX MED,
  • ubezpieczenie na życie,
  • karnety na siłownie i basen,
  • szkolenia i udział w konferencjach branżowych,
  • udział w programie poleceń pracowników,
  • work-life balance,
  • codzienne śniadania, pyszne owoce i świeżo mielona kawa.

Masz pytania? Napisz do nas lub zaczep nasze koleżanki i kolegów z pracy jak się u nas pracuje.

Nie mamy nic do ukrycia, chyba że dane RODO :).

Atrakcyjne wynagrodzenie
Karnety na siłownię
Nowoczesne biuro
Owoce w pracy
Parking
Prywatna opieka lekarska
Przyjazna atmosfera
Spotkania integracyjne
Stabilne warunki zatrudnienia
Szkolenia, kursy, konferencje
Ubezpieczenie grupowe
Świeża kawa z ekspresu
  • Administratorem danych osobowych jest: WhitePress sp. z o.o., 43-300 Bielsko-Biała , ul. Legionów 26/28, NIP: 9372667797. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: WhitePress sp. z o.o. , 43-300 Bielsko-Biała , ul. Legionów 26/28, NIP: 9372667797 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Wynagrodzenie
  • 4 500 - 7 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)