Księgowa AP

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.08.2022

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Księgowa AP

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr. 7145

Zakres obowiązków

  • Codzienne księgowanie zobowiązań.
  • Przygotowanie płatności dla dostawców oraz kontakt z bankami.
  • Tworzenie oraz weryfikacja raportów.
  • Przygotowanie rozliczeń międzyokresowych na koniec miesiąca.
  • Kontakt z dostawcami.
  • Przygotowanie dokumentacji deklaracji VAT.
  • Współpraca z instytucjami kontrolnymi (Urzędy Skarbowe, Audytorzy zewnętrzni i wewnętrzni).
  • Wykonywanie innych prac związanych z czynnościami księgowymi i finansowymi zleconymi przez przełożonego.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - min. licencjat z rachunkowości.
  • Znajomość języka angielskiego - min. poziom B2.
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej min 1 rok.
  • Umiejętności analityczne.
  • Dobra znajomość programów MS Office (zwłaszcza Excel i Power Point) lub podobnych.
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Znajomość programu SAP, BOB50 lub innego oprogramowania księgowego.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o wysokich standardach pracy.
  • Praca w międzynarodowym środowisku.
  • Pakiet benefitów.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Moltton Poland - Krzysztof Kukla 40-064 Katowice ul. Mikołaja Kopernika 4/4, NIP: 6342683962 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Zabrze
Opublikowana
Wygasła (3 dni)