Inżynier Procesu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.08.2022

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Maugo Poland Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna, która specjalizuje się w wytłaczaniu metalowych elementów dla krajowych oraz zagranicznych klientów z branży motoryzacyjnej.

Miejsce pracy: Wieszowa (pow. tarnogórski)

Zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji technicznej, instrukcji, procedur w stosunku do podlegających linii produkcyjnych,
  • zapewnienie technicznej ciągłości produkcji we współpracy z innymi działami firmy,
  • zapewnienie wsparcia inżynierskiego dla bieżącej produkcji w obszarze, rozwiązywanie problemów,
  • zapewnienie standaryzacji procesów produkcyjnych,
  • nadzór nad opracowaniem, wdrażaniem i usprawnianiem procesów produkcji oraz wprowadzanie rozwiązań technicznych mających na celu poprawę jakości i wydajności zasobów,
  • organizacja procesów produkcji pod względem wymagań i założeń norm jakościowych,
  • tworzenie oraz aktualizacja Flow Chart, FMEA procesu, Control Plan, Instrukcji pracy, Instrukcji TPM itp.,
  • nadzorowanie zmian inżynieryjnych, wprowadzanie nowych urządzeń oraz procesów technologicznych,
  • organizowanie i przygotowanie stanowisk pracy i dokumentacji zgodnie z IATF.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie, najlepiej w zakresie Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria Materiałowa, Automatyka i Robotyka,
  • min. 1 rok doświadczenia w Dziale Technicznym/Technologicznym lub Procesu w branży motoryzacyjnej lub pokrewnej,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość procesów produkcyjnych z uwzględnieniem procesów montażowych,
  • znajomość specyfikacji technicznej IATF 16949,
  • praktyczna znajomość organizowania stanowiska pracy zgodnie z zasadami ergonomii i BHP,
  • znajomość FMEA, Control Plan, TPM itp.,
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Outlook),
  • czynne prawo jazdy kategorii B,
  • samodzielność, inicjatywa w podejmowaniu działań,
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętność planowania i analitycznego myślenia.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznej firmie produkcyjnej,
  • kontakt z międzynarodowym środowiskiem,
  • dobre wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę w pracy.,
  • ciekawe i rozwojowe projekty,
  • wsparcie doświadczonego zespołu,
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę,
  • stałe godziny pracy,
  • otwartość na zmiany,
  • realny wpływ na rozwój firmy.

  • Administratorem danych osobowych jest MAUGO POLAND Sp. z o. o. 42-672 Wieszowa ul. Wolnosci 1a, NIP: 6342596654. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.
Miejsce pracy
  • Wieszowa pow. tarnogórski, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (11 dni)