Pomocnik prac lekkich

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.07.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Pracownik fizyczny

Staż/praktyka

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Zakres obowiązków

-utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz budynku,
-utrzymywanie porządku i czystości w otoczeniu budynku,
-obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy,
-wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku,
-pielęgnowanie zieleni na terenie zakładu i poza nim,
-organizowanie stanowiska pracy

Wymagania

  • Uprawnienia: chęci do pracy, dokładność, sumienność

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: 1 565 PLN
Miejsce pracy
  • Wałcz pow. wałecki, Zachodniopomorskie
Opublikowana
Wygasła (11 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.