ELEKTRONIK - SPECJALISTA DS ZAKUPÓW

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.08.2022

Specjalista ds. Zakupów lub Zaopatrzenia

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Jesteśmy firmą działającą od 30 lat. Jesteśmy znani z dystrybucji komponentów LED Lighting, elementów elektronicznych, komputerów przemysłowych, rozwiązań wspierających Industry 4.0 oraz kontraktowej produkcji elektroniki.
Uważamy, że podstawą naszego sukcesu są ludzie, dlatego w sposób ciągły rozwijamy i doskonalimy naszą organizację.

Praca polega na realizowaniu zapotrzebowania firmy na komponenty elektroniczne poprzez zamawianie ich u naszych stałych dostawców (pozyskiwania od nich ofert, korzystania z cenników, porównywania ich, oraz negocjacji handlowych z dostawcami, w celu złożenia zamówienia na optymalnych warunkach).

W określonych przypadkach wymaga też szukania nowych dostawców.

Praca w biurze w Gliwicach w zgranym zespole (pn.-pt. 8-16). Możliwa praca zdalna w określnych ramach czasowych.

Szukamy kandydatów z doświadczeniem – posiadających dobrą znajomość rynku oraz wiedzę, umożliwiającą im analizę podstawowych parametrów technicznych kupowanych produktów.

Zakres obowiązków

  • Realizacja procesów zakupowych zgodnie z istniejącymi potrzebami i wytycznymi (wysyłanie zapytań, przygotowanie zamówień, analiza potrzeb zakupowych zgłaszanych przez inne działy Spółki)
  • Analiza rynku dostawców, poszukiwanie nowych dostawców, kontakt z bieżącymi dostawcami (krajowymi i zagranicznymi)
  • Optymalizacja warunków zakupu, negocjacje zakupowe
  • Prowadzenie reklamacji towarów u dostawców

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie z zakupami elementów elektronicznych – lub doświadczenie na pokrewnym stanowisku, dające znajomość rynku.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca skuteczne prowadzenie rozmów z dostawcami.
  • Dodatkowymi atutami będą: wiedza techniczna umożliwiająca porównywania parametrów technicznych elementów elektronicznych, jak i ew. dobranie do nich zamienników; znajomość technik negocjacji; podstawowa znajomość mechanizmów księgowych i celnych; znajomość systemu Impuls; doświadczenie w prowadzeniu reklamacji technicznych; znajomość MS Excel.

Oferujemy

  • Stabilną formę zatrudnienia - umowa o pracę na pełny etat, stałe godziny pracy
  • Możliwość pracy hybrydowej (praca częściowo w siedzibie firmy, częściowo zdalnie)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bezpłatną opiekę medyczną Luxmed
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Administratorem danych osobowych jest JM elektronik sp. z o.o. 44-100 Gliwice Karolinki 58, NIP: 6312645365. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JM elektronik sp. z o.o. 44-100 Gliwice ul. Karolinki 58, NIP: 6312645365 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Gliwice
Opublikowana
Wygasła (12 dni)