RTR Senior

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.08.2022

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

RTR Senior

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 361.

Jesteśmy największą na świecie firmą doradztwa personalnego zajmującą się rekrutacją specjalistyczną. W Polsce zajmujemy się rekrutacją ekspertów od 2002 r. i cały czas powiększamy swój udział w rynku. To dobry powód, żeby nas lepiej poznać.

Our Client is a global company with core competencies in the fields of Life Science, Healthcare and Agriculture. Our Client's products and services are designed to benefit people and improve their quality of life.

Zakres obowiązków

  • Conducting monthly, quarterly and annual closing and reporting activities in the AM (Asset Management) area
  • Asset management: keeping records of fixed assets and intangible assets, handling depreciation and redemption of fixed assets, analysis of financial statements for discrepancies and other issues, reconciliation of balance sheet accounts, cooperation with other departments in the field of investment settlement (settlement of construction assets), etc.
  • Preparation of accurate, timely financial statements in accordance with the Company's Policy
  • Support in financial audits
  • Documentation and monitoring of internal controls

Wymagania

  • Experience in accounting and in the preparation of financial statements and asset management
  • Knowledge of general accounting (IFRS as favorable)
  • Advanced knowledge of MS Office (especially MS Excel)
  • Strong problem-solving and analytical skills
  • English, min B2,
  • Motivation, communication, teamwork and the ability to operate in a highly intercultural environment

Oferujemy

  • Full-time employment contract
  • Fixed salary and bonus
  • Remote work
  • Financial allowance for remote work
  • Benefits: private retirement plan, life insurance, travel insurance, Lux Med VIP package + dental package, platform for learning foreign languages
  • Work in an international company with a stable situation
  • Administratorem danych osobowych jest HAYS Poland Sp. z o.o. 00-008 Warszawa Marszałkowska 126/134, NIP: 5252269193. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HAYS Poland Sp. z o.o. 00-008 Warszawa Marszałkowska 126/134, NIP: 5252269193 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Gdańsk
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasła (6 dni)