Sekretarka/Asystentka z j.angielskim

Visopack

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

POSZUKUJEMY OSOBĘ NA STANOWISKO SEKRETARKI/ASYSTENTKI

Miejsce pracy: TORUŃ, ul. M. Skłodowskiej –Curie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- kompleksowa obsługa biura Zarządu firmy
-nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie, rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
-telefoniczna i mailowa obsługa klientów
-obsługa spotkań, konferencji
-zarządzanie kalendarzami
-organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych
-przygotowywanie raportów, podsumowań spotkań służbowych
-pomoc w zapewnieniu materiałów pomocniczych( biurowych, spożywczych)
- inne prace administracyjno-biurowe

NASZE WYMAGANIA:

- dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
-dobra znajomość obsługi komputera-pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
-profesjonalny wizerunek ,kultura osobista
-kreatywność, odpowiedzialność, samodzielność
-dyspozycyjność
-dobra organizacja pracy
-doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

-umowę o pracę –pełen etat z zachowaniem dobrych i stabilnych warunków zatrudnienia adekwatnych do kwalifikacji.
-możliwość rozwoju zawodowego
-miłą atmosferę pracy

Prosimy o przysyłanie CV na adres mailowy. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Miejsce pracy
  • Toruń
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)