Senior Project Manager w Biurze Strategii

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.08.2022

Inny

Umowa o pracę

Ekoenergetyka-Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej. Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku emobility, a teraz dzięki zdobytemu doświadczeniu - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :)

Chcesz być częścią eRewolucji? Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizowanie strategii organizacji, monitorowanie osiągnięcia celów strategicznych i realizacji kluczowych inicjatyw;
  • aktywny udział w pracach koncepcyjnych projektów strategicznych;
  • samodzielne zarządzanie projektami: opracowywanie planu realizacji projektu, powołanie grupy projektowej, definiowanie zadań oraz koordynację i monitoring realizacji poszczególnych etapów projektu, zarządzanie zespołem projektowym (w tym: organizacja prac zespołu, motywacja i bieżące wsparcie członków zespołu), zarządzanie zadaniami w ramach projektu (definiowanie, monitorowanie, rozliczanie, raportowanie), zarządzanie harmonogramem, budżetem i ryzykiem w projekcie (szacowanie, ocena i minimalizacja ryzyka);
  • zapewnienie efektywnej komunikacji w zakresie realizowanego projektu;
  • prowadzenie spotkań projektowych i warsztatów, współpraca z innymi działami firmy w trakcie wdrażania projektu;
  • jednoczesne zarządzanie wieloma projektami;
  • nadzór i koordynacja prac doradców zewnętrznych;
  • dzielenie się wiedzą;
  • przygotowywanie dla potrzeb zarządczych – statusów, prezentacji, analiz, rekomendacji, raportów oraz sprawozdań;
  • raportowanie do Dyrektora Biura Strategii oraz do Zarządu.

Wymagania

Profil Kandydata:

  • min. 5 lat doświadczenia na stanowisku Project Managera, Team Leadera lub Kierownika Projektu;
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki o profilu biznesowym (finanse, marketing, ekonomia, innowacje, international business);
  • mile widziany: certyfikat potwierdzający kompetencje w zakresie zarządzania projektem (np. PMP, TenStep, Prince2) na poziomie Practicioner/Professional oraz prawo jazdy kat. B.;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1;
  • doświadczenie w realizacji projektów w środowisku międzynarodowym (mile widziane);
  • znajomość i zainteresowanie branżą e-mobility;
  • bardzo dobra znajomość Microsoft Office (Excel, PowerPoint);
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;
  • zaangażowanie, dociekliwość, chęć przyjmowania ambitnych zadań i proaktywne nastawienie do pracy;
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i samodzielność w działaniu;
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz pod presją czasu;
  • otwartość na wyjazdy służbowe.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ekoenergetyka-Polska S.A. 66-002 Nowy Kisielin ul. Nowy Kisielin - Rozwojowa 7a, NIP: 9731013938 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Zielona Góra
Opublikowana
Wygasła (8 dni)