Monter na obszarze prototypowni

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.07.2022

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

conTeyor to stabilna firma o globalnym zasięgu, partner w biznesie głównie dla firm z przemysłu motoryzacyjnego i AGD w dostarczaniu niestandardowych rozwiązań opakowaniowych wielokrotnego użytku w celu ochrony delikatnych komponentów używanych do produkcji na liniach montażowych. Nasz zespół ekspertów oferuje innowacyjne, niszowe rozwiązania na całym świecie, o najwyższych standardach jakości, najniższym wpływie na środowisko i minimalnych kosztach całkowitych.

Zakres obowiązków

  • montaż prototypów opakowań wielokrotnego użytku
  • realizacja działań 5S na obszarze prototypowni oraz wsparcie w ich realizacji na pozostałych obszarach firmy
  • udział w działaniach mających na celu ciągłe usprawnianie procesów
  • wsparcie działu produkcji oraz magazynu w realizacji bieżących zadań
  • wyjazdy służbowe (sporadycznie)

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie techniczne)
  • podstwowa znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi sprzętu pomiarowego i elektronarzędzi
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności manualne, dokładność
  • odpowiedzialność, sumienność, dyspozycyjność
  • motywacja do pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Pracę na jedną zmianę (w godz. 8:00-16:00)
  • Pracę w dogodnej lokalizacji (możliwy dojazd autobusem nr 50 i VII bezpośrednio pod firmę)
  • Wynagrodzenie zasadnicze, premia frekwencyjna, efektywnościowa, transportowa, stażowa
  • Świadczenia z ZFŚS (zabawa mikołajkowa, dofinansowania na święta, wydarzenia rodzinne takie jak urodzenia dziecka, ślub, zapomogi na wydarzenia losowe)
  • Karta do automatów z przekąskami i napojami
  • Dodatkowe benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, zajęcia językowe, ubezpieczenie grupowe na życie)
  • Program rekomendacji pracowników
  • Możliwość udziału w ciekawych inicjatywach pracowniczych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy
Miejsce pracy
  • Czechowice-Dziedzice pow. bielski, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (21 dni)