Rekruter/ka - koordynator/ka z językiem ukraińskim i angielskim

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.08.2022

Specjalista ds. HR

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca od zaraz

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej.

Do naszego biura w Bielsku-Białej poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Rekruter/ka kordynator/ka z językiem ukraińskim oraz angielskim

Lubisz kontakt z ludźmi , nie boisz się słuchawki telefonu , odnajdujesz się w pracy z komputerem oraz jesteś osobą systematyczną i chętną do podejmowania nowych wyzwań – wyślij nam swoją ofertę. Wymagana jest znajomość języka ukraińskiego / angielsiego ( komunikatywnie - kontakt z pracownikami z Filipin itp.), a w przypadku cudzoziemców – dobra znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie.

Mile widziane doświadczenie w rekrutacji, pracy z ludźmi, ewentualnie zagadnień legalizacji pracy udzoziemców.

Zakres obowiązków

  • Poszukiwanie kandydatów z zagranicy na prowadzone projekty (głównie branża techniczna - ślusarze, monterzy , spawacze , elektrycy , monterzy, pracownicy budowlani)
  • Regularne zamieszczanie ogłoszeń na portalach ogłoszeniowych , social-mediach itp.
  • Przedstawianie potencjalnym kandydatom ofert pracy
  • Wsparcie organizacyjne pracowników , koordynacja projektów - okazjonalne wyjazdy na terenie Polski (głownie Ślask /Małopolska - czasem dalej)
  • Prowadzenie bieżącej ewidencji oraz uzupełnianie baz danych kandydatów w systemie komputerowym

Wymagania

  • Doświadczenie w rekrutacji lub obsłudze klientów , szczególnie przez telefon, internet
  • Bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego , dobra znajomość angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office – głownie Word, podstawy Excel
  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

Oferujemy

  • umowa zlecenie na okres próbny min. 3 m-ce, później umowa o pracę (szczegóły do ustalenia)
  • premia uzależniona od wyników
  • ciekawe, różnorodne projekty i możliwość rozwoju w obsłudze klienta
  • Administratorem danych osobowych jest GLOBETEK sp. z o.o 41-506 Chorzów Leśna 83, NIP: 6342792088. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych przeze mnie w ramach procesu rekrutacyjnego, w szczególności zawartych w złożonym przeze mnie dokumencie aplikacyjnym, Curriculum Vitae (CV) lub/i Życiorysie, względnie w liście motywacyjnym, tj. imienia i nazwiska, numeru PESEL, daty urodzenia, miejsca urodzenia, adresu zamieszkania, adresu e-mail, numeru telefonu i innych danych przeze mnie podanych, w celach przeprowadzenia przyszłych rekrutacji, a więc do udziału mojej osoby w przyszłych procesach rekrutacyjnych i skontaktowania się ze mną jako osoba uczestniczącą w rekrutacji (telefoniczne lub mailowo).
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (5 dni)