Praca dodatkowa | odpisywanie na wiadomości ze skryptu| Online

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.08.2022

Pracownik biurowy

Umowa o pracę tymczasową

Dodatkowa/dorywcza

Młodszy specjalista (junior)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Zakres obowiązków

  • Promocja produktów na zlecenie firm zewnętrznych i polecanie ich gotowym systemem,
  • Nawiązanie kontaktu z potencjalnym klientem,
  • Obsługa klienta,
  • Tworzenie narzędzi reklamowych, korzystanie z gotowych narzędzi reklamowych oraz obsługa programu na stronie internetowej.

Wymagania

  • Pełnoletniość,
  • Obywatelstwo polskie ze względu na prawny charakter działania,
  • Komputer lub smartfon z dostępem do Internetu,
  • Motywacji do osiągania wysokich wyników,
  • 1-3 h dziennie wolnego czasu, który poświecisz na działanie w systemie. 1-3h dziennie można bez problemu rozbijać w czasie poświęcając np. 20 minut o 10 rano, 30 minut o 15 i tak dalej.

Oferujemy

  • Indywidulane szkolenia online. Moje wsparcie i pomoc na każdym etapie współpracy,
  • Terminowe wypłaty na konto bankowe. Nawet 5 razy w ciągu miesiąca,
  • Dostaniesz najlepsze narzędzia dla Twojego szybkiego rozwoju - sam się przekonasz! - Zdobędziesz umiejętności na całe życie,
  • Zarabiasz z każdego miejsca na ziemi-wystarczy smartfon z dostępem do internetu,
  • Atrakcyjne premie- od 250 zł wzwyż,
  • Sam dla siebie będziesz szefem - Ty decydujesz ile czasu poświecisz na ten zarobek,
  • Regularne szkolenia online,
  • Możliwość podjęcia zajęcia w formie dodatkowej lub stałej,
  • Nie wymagam doświadczenia, szkolę od podstaw - Wspaniali ludzie którzy pomagają w każdej sprawie czy problemie,
  • Miła atmosfera.
  • Administratorem danych osobowych jest Kryst-bud 36-060 Głogów Małopolski Wola Cicha 139, NIP: 5170395460. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kryst-bud 36-060 Głogów Małopolski Wola Cicha 139, NIP: 5170395460 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Rzeszów
  • Praca zdalna
Wynagrodzenie
  • 3 000 - 6 500 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (15 dni)