Monter serwisant Stolarka drzwiowa oraz systemy ppoż

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.08.2022

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Spółka obecnie  zatrudnia wykwalifikowana kadrę inżyniersko kierowniczą na terenie całego kraju we wszystkich swoich oddziałach

Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Szczecinie i Poznaniu.

Zajmuje się Sprzedażą, Montażem i serwisem stolarki budowlanej następujących producentów:

Drzwi drewniane  PORTA i JELDWEN

Drzwi stalowe i antywłamaniowe PORTA, DOMOFERM,

Bramy przeciwpożarowe Martech,

Bramy rolowane i segmentowe Novoferm, Teckentrup i Braselmann

Okucia budowlane ECO SCHULTE ASSA ABLOY DORMA

Zabezpieczenia ppoż systemu HILTI

Obecnie realizujemy obiekty na terenie całego kraju tj.

Elektrownie

Hotele

Centra handlowe

Biurowce

Osiedla mieszkaniowe

Szpitale

oraz

Budowy na terenie Niemiec

Tesla Giga Factory Brandenburg

Budynek użytecznosci publicznej w Berlinie

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter stolarki / Monter zabezpieczeń ppoż / Serwisant

Zakres obowiązków

Do zakresu obowiązków będzie należało
Serwis juz zamontowanych elementów
Montaż sprzedanych elementów
wykonywanie zabezpieczeń ppoż

Wymagania

    Gotowość do podróży służbowych,

      • Prawo jazdy kat. B.
      • Mile widziane doświadczenie w stolarce budowlanej
      • Mile widziane doświadczenie w systemach zabezpieczeń ppoż
      • Mile widziana znajomość języka Niemieckiego

          Oferujemy

            • Liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje
            • samochód służbowy z kartą paliwową
            • telefon
            • niezbędne narzędzia

              • Administratorem danych osobowych jest EMTECH.CO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 60-778 Poznań ul. Elizy Orzeszkowej 10/2, NIP: 7792465467. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
              • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EMTECH.CO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 60-778 Poznań ul. Elizy Orzeszkowej 10/2, NIP: 7792465467 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
              Miejsce pracy
              • Poznań
              Wynagrodzenie
              • 6 000 - 9 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
              Opublikowana
              Wygasła (18 dni)