Asystent biura

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.08.2022

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Firma MAXDROGI z siedzibą w centrum Bielska­ – Białej jest jednym z liderów na polskim rynku w zakresie świadczenia usług takich jak: ewidencja i przeglądy stanu technicznego dróg, obiektów mostowych, pomiary natężenia ruchu, plany stałej i czasowej organizacji ruchu.

Swoje usługi świadczymy głównie dla Gmin, Miast oraz Powiatów na terenie całej Polski.

Rozwijamy się i szukamy do naszego zespołu kolejnej osoby, która wspomoże jego pracę.

Jeżeli poniższe zdania pasują do Ciebie:

- Jesteś bardzo dobrze zorganizowany/a i potrafisz samodzielnie planować swoją prace,
-Lubisz zaangażować się w to, co robisz na 110%,
-Traktujesz to co robisz odpowiedzialnie i dotrzymujesz terminów,
-Koncentrujesz się na rozwiązaniach, a nie problemach,
-Nie boisz się wyzwań i pracy pod presją czasu,
-Skrupulatność i dokładność to Twoje atuty,

-Jesteś pozytywnie nastawiony/a,

- Lubisz pomagać innym,
to oznacza, że zdecydowanie chcemy Cię poznać.

SKŁADANIE APLIKACJI:
Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem do 10.07.2022r. na adres: rekrutacja@maxdrogi.pl

Zakres obowiązków

  • wykonywanie bieżących prac administracyjno-biurowych,

  • kontakt telefoniczny, e-mailowy lub osobisty z Klientami oraz z podwykonawcami w sprawach związanych z wykonywanymi projektami,

  • przygotowanie wykonanych projektów do przekazania Klientowi, w tym drukowanie i składanie dokumentacji,

  • prowadzenie oraz archiwizacja dokumentacji związanej z realizowanymi projektami,

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz przesyłek kurierskich klientów,

  • wsparcie działów w organizacji codziennej pracy,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie(mile widziany kierunek: administracja i pokrewne lub doświadczenie na podobnym stanowisku)

  • sprawna obsługa komputera i urządzeń biurowych,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B.

Warunek konieczny:

  • wiek do 29 lat

  • miejsce zamieszkania na terenie Powiatu Bielskiego

Oferujemy

1. Rozwój
- Zatrudnienie w stabilnej firmie, stale rozwijającej się już od ponad 8 lat,
- Przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków,

- Możliwość pracy przy realizacji ciekawych projektów.

2. Zespół
- Bardzo dobra atmosfera pracy,
- Przejrzysty podział obowiązków,

- Praca w młodym zespole,
- Wymagający i równocześnie wyrozumiały szef.

3. Wynagrodzenie
-Przejrzyste zasady wynagradzania,
-Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od zakresu obowiązków, zaangażowania i jakości wykonywanej pracy oraz osiąganych rezultatów.

DODATKOWE INFORMACJE:
-Praca w biurze w Bielsku-Białej od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00,
-Okres próbny 3 miesiące,

-Umowa o pracę,

-Ubezpieczenie grupowe.

Jeśli po przeczytaniu powyższego ogłoszenia czujesz, że to coś dla Ciebie, to zapraszamy do kontaktu.

  • Administratorem danych osobowych jest:
    P.P.H.U „MAXDROGI” Dawid Rakoczy, ul. Żywiecka 89/2, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 9372595187
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:P.P.H.U „MAXDROGI” Dawid Rakoczy, ul. Żywiecka 89/2, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 9372595187zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (10 dni)