Manager Customer Service

HR Projekt

Inny

Umowa o pracę

Firma HR Projekt dla swojego klienta z branży logistycznej poszukuje osoby do zespołu na stanowisko:

miejsce pracy: Słubice, woj. lubuskie

Zakres obowiązków
- zarządzanie zespołem Specjalistów ds Obsługi Klienta,
- stworzenie standardów komunikacji między magazynem a działem obsługi klienta,
- opracowywanie strategii zespołu,
- tworzenie instrukcji pracy,
- analiza zmian w branży,
- aktywna opieka nad obecnymi klientami firmy,
- zapewnianie wysokiej jakości obsługi klientów polsko i angielskojęzycznych,

Wymagania
- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz dziale obsługi klienta,
- zdolności negocacyjne oraz przywódcze,
- zdolność motywowania zespołu,

Oferujemy
- umowę o pracę,
- dofinansowanie do kosztów paliwa związanych z dojazdami do pracy,
- prywatną opiekę medyczną,
- samodzielność w działaniu,
- system onboardingowy,
- udział w ciekawych projektach,
Miejsce pracy
  • Słubice pow. słubicki, Lubuskie
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.