Główny specjalista w Sekcji Realizacji Inwestycji i Remontów Wydziału Inwestycji i Remontów KGP Biur

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.07.2022
Komenda Główna Policji w Warszawie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

  • praca w terenie,
  • praca w szczególnie trudnych warunkach środowiskowych (praca na wysokości powyżej 3 m podczas nadzoru inwestorskiego, udział w odbiorach końcowych realizowanych zadań inwestycyjno-remontowych),
  • zagrożenie korupcją,
  • częste reprezentowanie urzędu na zewnątrz.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

  • naturalne i sztuczne oświetlenie,
  • wymuszona pozycja ciała,
  • praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin na dobę,
  • przy wejściu do budynku brak windy i podjazdu dla osób z niepełnosprawnościami, w budynku znajduje się winda.
  • Dokonuje rozpoznania i ocenia planowane zadania inwestycyjno-remontowe (między innymi pod względem lokalizacji, uzbrojenia terenu, możliwości realizacji, uwarunkowań techniczno-budowlanych, ekonomicznych, środowiskowych i innych), szacuje koszty zadania i opracowuje program inwestycji
  • Ustala zakres dokumentacji projektowej, biorąc pod uwagę przede wszystkim tryb udzielenia zamówienia publicznego oraz wymagania dotyczące postępowania poprzedzającego rozpoczęcie robót budowlanych wynikające z przepisów prawa budowlanego lub wewnętrznych przepisów Komendy Głównej Policji
  • Sprawuje funkcję inspektora nadzoru inwestorskiego w zakresie branży elektrycznej
  • Angażuje i koordynuje pracą specjalistów z branży budowlanej i sanitarnej podczas prac projektowych i wykonywania robót budowlanych, łącznie z ich odbiorami
  • Współuczestniczy w zarządzaniu obiektami budowlanymi w zakresie dokonywania ich oceny technicznej, przedstawiania rozwiązań innowacyjnych służących poprawie warunków eksploatacyjnych, szacowania wartości robót budowlanych, podejmowania działań w przypadku wystąpienia awarii

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe techniczne o specjalności elektrycznej
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego powyżej 5 lat w obszarze prowadzenia zadań inwestycyjno-remontowych
  • Ustawowe uprawnienia wykonawcze do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Przynależność do Zawodowej Izby Inżynierów Budownictwa (terminowe uiszczanie składek członkowskich i opłat tytułem obowiązkowego ubezpieczenia od cywilnej odpowiedzialności zawodowej)
  • Dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „POUFNE” lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego
  • Znajomość przepisów prawa z obszaru finansów publicznych w szczególności z zakresu dotyczącego odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych, inwestycji państwowych jednostek budżetowych, wydatków majątkowych, szczegółowego sposobu i trybu finansowania inwestycji z budżetu państwa
  • Umiejętność obsługi programów komputerowych w środowisku Windows (pakiet MS Office) oraz kosztorysowania w budownictwie
  • Umiejętność organizowania pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność przewidywania i szybkiego działania
  • Komunikatywność
  • Kreatywność i operatywność
  • Zdolności analityczne
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego
  • Przeszkolenie w zakresie zamówień publicznych
  • Znajomość przepisów prawa z obszaru zamówień publicznych
  • Umiejętność obsługi programu komputerowego AutoCAD
  • Dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „TAJNE”

Oferujemy

  • Wsparcie na etapie wdrażania do pracy
  • Stabilną i ciekawą pracę
  • Możliwość współpracy z ekspertami
  • Możliwość rozwoju kompetencji i kwalifikacji poprzez ciekawe zadania i projekty
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych
  • Możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej
  • Imprezy okolicznościowe dla dzieci
  • Dobrą lokalizację
  • Stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Regularnie wypłacane wynagrodzenie
  • Dodatek za wysługę lat
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. trzynastka)
  • Nagrody jubileuszowe
  • Stołówkę pracowniczą
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasła (23 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.