Kierownik Serwisu Mechanicznego

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.07.2022

Kierownik sklepu

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

Jobfinder

Nasz Klient to prężnie rozwijająca się firma z sektora motoryzacyjnego. Dba o to, aby cały czas podnosić standardy obsługi Klienta. Dba również o rozwój swoich pracowników. Wierzy, że kompetentny zespół fachowców ma niebywały wpływ na rozwój firmy.

Do swojego dynamicznego zespołu w Lubinie poszukuje kandydatów na stanowisko: Kierownik Serwisu Mechanicznego

Zakres obowiązków

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta,
  • obsługa klientów zgodna z procesem serwisowym: umówienie i przyjęcie do serwisu, nadzorowanie przebiegu naprawy, kontrola jakości naprawy, rozliczanie zleceń serwisowych,
  • budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • kierowanie pracą podległego zespołu,
  • koordynacja sprawnego funkcjonowania serwisu,
  • rozwój działalności serwisowej poprzez wsparcie sprzedaży usług,
  • przygotowywanie okresowych raportów i analiz z bieżącej działalności operacyjnej,
  • udzielanie wsparcia technicznego podległym pracownikom.

Wymagania

  • doświadczenie w zakresie zarzadzania mechanicznym/technicznym punktem serwisowym, min 3 lata,
  • wiedza z zakresu budowy, eksploatacji oraz znajomość technologii napraw pojazdów - mile widziana,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów,
  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy,
  • nienaganna kultura osobista,
  • nastawienie na potrzeby Klienta,
  • samodzielność, odpowiedzialność i zorientowanie na wynik.

Oferujemy

  • pracę w bardzo stabilnej i rozpoznawalnej na rynku firmie,
  • udział w obszernym programie szkoleniowym,
  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobfinder Ewelina Hordyniec w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Miejsce pracy
  • Lubin pow. lubiński, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasła (12 dni)