INŻYNIER PRODUKTU/ APPLICATION ENGINEER

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.07.2022

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

TI Fluid Systems (wcześniej TI Automotive) jest światowym liderem w produkcji systemów oraz układów do przenoszenia substancji płynnych dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma powstała w 1919 r. w Wielkiej Brytanii pod nazwą Tube Investment (TI). Obecnie posiada ponad 130 zakładów w 29 krajach i zatrudnia 23 000 wykwalifikowanych pracowników, specjalistów i ekspertów w swojej branży.

TI Poland istnieje od 1996 r. i zatrudnia w swoich 5 zakładach blisko 2 500 osób.

W związku z rozwojem firmy, ogłaszamy nabór na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Opracowywanie i nadzór nad specyfikacją techniczną produktu
  • Analiza specyfikacji produktu – RFQ, TFC, zmiany inżynieryjne – zgodnie z standardami i normami
  • Przygotowywanie zestawienia materiałowego BOM dla nowych produktów
  • Rozwój nowych komponentów do uruchamianych projektów
  • Opracowywanie dokumentacji DFMEA / DVP / oraz planów testów walidacyjnych nowych produktów
  • Przygotowywanie nowych konceptów i rozwiązań konstrukcyjnych produktów oraz prototypów
  • Uczestnictwo w zespole projektowym AQP – techniczne wsparcie zespołu
  • Bezpośredni kontakt z działami rozwojowymi klientów
  • Współpraca z działem CAD w zakresie definiowania wymagań konstrukcyjnych
  • Współpraca w ramach struktur inżynierii produktu EU, standardy i procedury
  • Nadzór i samodzielność w zakresie powierzonych zdań

Wymagania

PODSTAWOWE:

  • Wykształcenie techniczne – preferowane kierunki inżynieryjne mechaniczne / materiałowe
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
  • Dobra wiedza ogólnotechniczna oraz umiejętność analizy specyfikacji technicznych
  • Znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dobra znajomość standardu GD&T
  • Znajomość języka angielskiego – poziom komunikacji werbalnej / pisemnej
  • Dobra organizacja i samodzielność w powierzonych zadaniach
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office -Gotowość i dostępność do podróży służbowych zagranicznyc DODATKOWE:
  • Doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientami OEM – preferowany klient niemiecki
  • Znajomość języka niemieckiego – poziom podstawowy
  • Doświadczenie i wiedza z zakresu materiałoznawstwa – metal, tworzywa sztuczne lub guma

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • pakiet socjalny,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • Administratorem danych osobowych jest TI Poland Sp. z o.o., 43-346 Bielsko-Biała ul. Bestwińska 143a. NIP: 9371000329

    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TI Poland Sp. z o.o., 43-346 Bielsko-Biała ul. Bestwińska 143a. NIP: 9371000329, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (28 dni)