Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań teleinformatycznych

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.07.2022

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

 ZETO Rzeszów

Zakres obowiązków

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o utrzymanie z nimi długofalowych relacji
  • realizacja celów sprzedażowych gł. sprzętu (np. serwer), oprogramowania oraz usług związanych z jego instalacją i konfiguracją, a także infrastruktury teleinformatycznej
  • współtworzenie oraz wdrażanie strategii sprzedażowej Firmy w podległym regionie
  • prowadzenie całego procesu handlowego end-to-end (od pierwszego kontaktu z Klientem po podpisanie z nim umowy)
  • współudział w doborze rozwiązań dla Klienta przy współpracy z różnymi działami w Firmie
  • przygotowanie i prezentowanie ofert oraz negocjowanie warunków z Klientem
  • koordynacja realizacji zamówień
  • rozwój współpracy z dostawcami i partnerami biznesowymi
  • rejestrowanie i raportowanie działań sprzedażowych

Wymagania

Czego od Ciebie będziemy oczekiwać:

  • znajomość infrastruktury IT (mile widziane wykształcenie z obszaru IT)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w sprzedaży produktów IT, najlepiej w aktywnej sprzedaży rozwiązań teleinformatycznych (serwery, rozwiązania sieciowe, oprogramowanie itp.)
  • umiejętności prowadzenia rozmów, szczególnie konsultacji i dialogów technicznych z Klientem
  • dobra organizacja czasu pracy, duża samodzielność
  • otwartość, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • czynne prawo jazdy kat. B - gotowość do podróży służbowych
  • mile widziane: zainteresowanie marketingiem, biznesem i sprzedażą, informatyką

Oferujemy

Co Tobie oferujemy:

  • realny wpływ na zwiększenie efektywności i stopnia realizacji celów
  • duże pole do generowania i wdrażania pomysłów - otwartości na pomysły i inicjatywy
  • praca z Klientem profesjonalnym, świadomym swoich potrzeb, wymagającym
  • swoboda i samodzielność w realizacji zadań
  • poznawanie najnowszych technologii rynku IT (dostęp do najnowszego sprzętu i aplikacji)
  • dostęp do produktów i usług Firmy po preferencyjnych cenach (abonament telefoniczny, dostęp do Internetu i telewizji, sprzęt komputerowy)
  • inne benefity takie jak:

dostęp do ubezpieczenia grupowego

dofinansowanie do karty MultiSport

  • Dokumenty powinny zawierać klauzulę:

    Stosownie do art. 6 pkt.1 lit. a, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Rejtana 55, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Administratorem danych osobowych jest ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. zgodnie z 6 ust. 1 lit. a i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. 1974 nr 24 poz. 141) jest obowiązkowe.

    Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody, CV/listy motywacyjne bez takiej zgody nie będą rozpatrywane i zostaną usunięte. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji do momentu jej zakończenia lub cofnięcia zgody.

    Pan/i dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą wykorzystywane do profilowania ani przekazywane do Państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowanie, usunięcie lub ograniczenie przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO).

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZETO Rzeszów 35-326 35-326 Rzeszów Rejtana 55, NIP: 8130335772 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Rzeszów
Opublikowana
Wygasła (10 dni)