Magazynier do Zakładu Produkcyjnego w Skórczu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.07.2022

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Запрошуємо працівників з України

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności mrożonej z własnym zapleczem produkcyjnym. Jesteśmy niekwestionowanym liderem specjalizującym się w dystrybucji produktów mrożonych, chłodzonych, towarów suchych oraz ryb i owoców morza – zarówno w kanale detalicznym jak i gastronomicznym. W swoich strukturach posiadamy 19 oddziałów dystrybucyjnych, 6 cross-docków oraz 3 zakłady produkcyjne. Obecnie zatrudniamy łącznie około 3000 wykwalifikowanych pracowników na terenie całego kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko Magazyniera.

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny Skórcz

Zakres obowiązków

  • obsługa wózka widłowego,
  • rozładunki oraz załadunki dostaw elektrycznym wózkiem unoszącym,
  • kompletacja towaru,
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i stan magazynu,
  • prace magazynowe.

Wymagania

Wymagana aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub otwartość do jej wykonania, gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym oraz w zmiennych warunkach atmosferycznych (chłodnia, mroźnia).

Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zawsze na czas (podstawa+premia),
  • bezpłatne, ciepłe posiłki regeneracyjne oraz odzież roboczą,
  • wsparcie w procesie adaptacji oraz przyjazną atmosferę,
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • możliwość przystąpienia do PPE.

  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Klauzula informacyjna

    1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz.
    2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.
    3. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadkach wskazanych przepisami prawa osobom, których dane dotyczą, przysługuje także prawo usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
    4. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz na stronie po kliknięciu „APLIKUJ” jednakże przed złożeniem aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.
Miejsce pracy
  • Skórcz pow. starogardzki, Pomorskie
Opublikowana
Wygasła (12 dni)