Niepruszewo! Magazynier z uprawnieniami UDT - Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie!

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.07.2022

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Pracodawca nie wymaga CV

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy:
MAGAZYNIERÓW Z UPRAWNIENIAMI NA WÓZKI WIDŁOWE UDT!

Lokalizacja: Niepruszewo, gm. Buk, woj. wielkopolskie
Wymiar pracy: Pełen etat

Zakres obowiązków

  • obsługa wózka widłowego, ładowanie i rozładowywanie towarów, przemieszczanie towaru w magazynie,
  • kompletowanie zamówień pod Klienta,
  • przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu.

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Operatora wózków widłowych,
  • badania sanitarno-epidemiologiczne – WARUNEK KONIECZNY!
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę podpisanej bezpośrednio z naszym Kontrahentem,
  • współpracę w systemie II zmianowym: 06:00-14:00; 14:00-22:00 (5 dni w tygodniu) – grafik układany z miesięcznym wyprzedzeniem,
  • wynagrodzenie składające się z podstawy 4 750zł/msc brutto + PREMIA,
  • system premiowy (dodatkowo do 10% premii regulaminowej po wypracowaniu wskaźników przez dział produkcji),
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, karty przedpłacone na Boże Narodzenie i Wielkanoc),
  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numer podany w ogłoszeniu. Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

  • Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl . "

    Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

    Workhouse4you(c.23651)

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl. Workhouse4you(c.23651)
Miejsce pracy
  • Buk pow. poznański, Wielkopolskie
Opublikowana
Wygasła (24 dni)