Praca nad morzem salon gier Mielno Kołobrzeg 40 zł godz

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.07.2022
Adam

Inny

Umowa zlecenie

Poszukiwani pracownicy do pracy w salonie gier zręcznościowych (jak np. cymbergaj, łapanie maskotek, ruchome półki z monetami, boxer, basketball i podobne) na stanowisko obsługi klienta w salonie.

Praca w okresie Lipiec – Wrzesień w Ustce, Łebie Kołobrzegu lub Mielnie (minimum 4 tygodnie).

Poszukujemy kilkunastu osób, gdyż posiadamy kilka salonów w każdej z miejscowości.

Salony otwarte będą codziennie w godzinach 11-22. Praca w systemie 2+1 (2 dni pracy, 1 dzien przerwy)

Od kandydatów oczekujemy::
• Wysokiego zaangażowania do pracy
• Pozytywnej energii i miłego nastawienia do klienta
• Pełnoletności oraz niekaralności

Obowiązki:
• Dbanie o porządek w salonie
• Podstawowe naprawy automatów
• Obsługa klienta (rozmienianie na monety, wydawanie nagród, uzupełnianie kuponów)

Oferujemy

• Wynagrodzenie w wysokości 40 zł/ godz netto umowa zlecenie
• Premia uznaniowa
• Praca po 11h dziennie w systemie 2 dni pracy 1 dzien wolny
• Zakwaterowanie na miejscu
• Zniżka pracownicza na jedzenie (kebab, zapiekanki, pizza itp.)
• Miła kulturalną atmosferę w pracy w super zespole

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplikacji (CV z numerem telefonu) poprzez portal lub na ponizszy adres email

adamcisgames @ gmail.com (bez spacji)

Będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami
Miejsce pracy
  • Gorzów Wielkopolski
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.