Elektronik

Grupa Progres

Inżynier

Umowa o pracę

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych.

Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

ELEKTRONIK

Zakres obowiązków:

Diagnozowanie i naprawa awarii elektrycznych i elektronicznych maszyn, robotów i urządzeń produkcyjnych,
Rozpoznawanie przyczyn awarii oraz analiza i rozwiązywanie problemów technicznych,
Analiza i kontrola parametrów pracy maszyn i urządzeń,
Nadzorowanie i zapewnienie prawidłowej pracy maszyn,
Wykonywanie konserwacji, przeglądów i modernizacji maszyn oraz urządzeń elektrycznych,
Zarządzenie procesem wykorzystania części zamiennych maszyn i urządzeń,
Realizacja planów prewencyjnych Utrzymania Ruchu,
Zgłaszanie pomysłów na usprawnienia oraz realizację procesu ciągłego doskonalenia.

Wymagania

Wykształcenie średnie techniczne; mile widziane wyższe,
Mile widziane doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu,
Znajomość obsługi sterowników programowalnych PLC, systemów wizyjnych, robotów,
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów sterowania elektrycznego,
Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów,
Umiejętność szybkiego uczenia się,
Umiejętność pracy w zespole,
Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

Bezpieczeństwo umowy o pracę w stabilnej firmie z bezkonkurencyjną pozycją na rynku od kilkudziesięciu lat
Atrakcyjne wynagrodzenie
Realny wpływ na kreowanie strategii firmy w obszarze księgowym i skład zespołu księgowego
Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, stawiającej na innowacyjne środowisko pracy, organizującej pracę na nowoczesnych systemach zarządzania
Atmosferę doceniania i najlepsze standardy międzynarodowych korporacji oraz programy motywacyjne
Parking
Pracę w międzynarodowej korporacji, która dostarcza innowacyjne rozwiązania dla topowych producentów samochodów

Benefity:

Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie do szkoleń i kursów
Dofinansowanie do posiłków
Kartę sportową
Ubezpieczenie grupowe
Program Poleceń Pracowników
ZFŚS (dodatkowe świadczenia, integracja, paczki świąteczne)

Grupa Progres to organizacja z polskim kapitałem, która od 2002 roku oferuje nowoczesne rozwiązania HR dla biznesu. Wspieramy firmy na terenie całej Polski w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, optymalizacji procesów, doradztwa i szkoleń.

NR AGENCJI: 5088
Miejsce pracy
  • Pabianice pow. pabianicki, Łódzkie
Opublikowana
Wygasa (za 7 dni)