Specjalista w dziale Technologicznym

TEAM-PLAST

Inżynier

Umowa o pracę

W związku z dynamicznym rozwojem

firma TEAM-PLAST Sp. z o.o., producent stolarki PVC i Aluminiowej

z siedzibą w Stradomi Wierzchniej k. Sycowa (ok. 40 km od Wrocławia),

poszukuje osób na stanowisko:

Oczekiwania względem kandydata:

· Wykształcenie techniczne

· Doświadczenie w branży stolarki okiennej – warunek konieczny

· Zdolność analitycznego myślenia

· Znajomość rysunku technicznego, umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej

· Komunikatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki

· Umiejętność pracy w programach: AutoCAD, innych pokrewnych

· Bardzo dobra znajomość programów Microsoft Office

· Umiejętność pracy pod presją czasu oraz dobra organizacja czasu pracy

Zakres obowiązków:

· Tworzenie i opracowywanie technologii produkcyjnej

· Kontrola zleceń trafiających na produkcję

· Przygotowywanie produkcji konstrukcji aluminiowych

· Przygotowywanie ofert handlowych i kosztorysów

· Ścisła współpraca z działem handlowym

· Rozwiązywanie problemów technicznych

· Współpraca z dostawcami

· Kontrola nad terminową realizacją zamówień

· Wyrysowywanie detali technicznych w programach specjalistycznych, np. AutoCAD

Oferujemy

· Pracę pełną wyzwań w renomowanej i prężnie rozwijającej się firmie

· Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

· Bardzo dobrą atmosferę w pracy

· Współpracę z profesjonalistami w swojej branży

· Stabilne zatrudnienie

· Atrakcyjne wynagrodzenie

· Pakiet medyczny LUXMED

Zainteresowane osoby, spełniające wyżej wymienione wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV na adres: @ bądź kontakt telefoniczny pod nr +48 62 590 30 71

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez TEAMPLAST Sp. z o. o. w Stradomii Wierzchniej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)”
Miejsce pracy
  • Oleśnica pow. oleśnicki, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.