Specjalista ds. energetyki/energetyki cieplnej

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.07.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

a) Działania zmierzające do utrzymania i poprawy procesów energetycznych b) Sporządzanie bilansów, opinii o stanie technicznym, analiz zużycia energii elektrycznej, cieplnej i paliwa gazowego c) Sprawowanie nadzoru nad gospodarką energetyczną d) Organizacja i prowadzenie prac konserwacyjnych i pomiarowych dla urządzeń i instalacji elektrycznych e) Współpraca z dostawcami mediów, analiza umów mediowych f) Przygotowywanie postępowań w ramach zamówień publicznych.

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: energetyka cieplna
  • Uprawnienia: Świadectwo kwalifikacyjne E uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji GRUPA 1 urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne, wytwarzające,przetwarzająca, przesyłające i zużywające energię elektryczną., SEP-Dozór nad eksploatacją sieci i urządzeń elektronenergetycznych do 1 kV, Świadectwo kwalifikacyjne E - uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji GRUPA 2- urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne, Pakiet MS Office, Obsługa komputera
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe techniczne (energetyka), minimum 3 lata doświadczenia zawodowego kierunkowego na podobnym stanowisku, praca również na wysokości, Świadectwa kwalifikacyjne E i D grupa I i II, oraz: a) Znajomość ustawy Prawo budowlane, Prawo energetyczne, Ustawy Prawo Zamówień Publicznych b) Doświadczenie i wiedza w zakresie obsługi i budowy automatyki węzłów cieplnych i innych urządzeń współpracujących, mechanizmów automatyki przemysłowej sterowników, falowników, czujników, serwonapędów, regulatorów itp. c) Wiedza z zakresu budowy i obsługi urządzeń związanych z energetyką cieplną, mechaniką i automatyką przemysłową d) Znajomość protokołów komunikacyjnych stosowanych w automatyce budynkowej e) Znajomość działania systemów wentylacji układów grzania/chłodzenia f) Umiejętność czytania dokumentacji technicznej g) Cechy takie jak: dokładność, efektywna organizacja czasu i pracy, komunikacja interpersonalna, samodzielność, odpowiedzialność. Obowiązki: a) Działania zmierzające do utrzymania i poprawy procesów energetycznych b) Sporządzanie bilansów, opinii o stanie technicznym, analiz zużycia energii elektrycznej, cieplnej i paliwa gazowego c) Sprawowanie nadzoru nad gospodarką energetyczną d) Organizacja i prowadzenie prac konserwacyjnych i pomiarowych dla urządzeń i instalacji elektrycznych e) Współpraca z dostawcami mediów, analiza umów mediowych f) Przygotowywanie postępowań w ramach zamówień publicznych. [Zgłoszenia: joanna.karpio@wat.edu.pl, telefonicznie: 261 839 089]

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: *Wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa, wysługa
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasła (14 dni)