Pomoc kuchenna

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.07.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Pobieranie produktów spożywczych z magazynu żywnościowego AWL oraz jego odpowiedni
rozdział w magazynach przykuchennych; Wykonywanie obróbki wstępnej warzyw i ziemniaków; Wykonywanie bieżących czynności pomocniczych w kuchni; Wykonywanie prac porządkowych w zmywalni naczyń stołowych oraz obsługa maszyn do mycia naczyń; Utrzymywanie w czystości pomieszczeń sanitarnych, stołówek oraz pomieszczeń pomocniczych; Utrzymywanie porządku w miejscu pracy oraz dbałość o czystość narzędzi pracy, sprzętu gastronomicznego i sprzętu stołowo-kuchennego; Wypełnianie rejestrów mycia i dezynfekcji pomieszczeń zgodnie z dokumentacją HACCP po wykonaniu czynności; Właściwe obsługiwanie sprzętu i urządzeń technicznych znajdujących się w kuchni; Pomoc przy rozdziale i wydawaniu posiłków na punktach wydawczych.
Godziny pracy 2:00 - 10:00, 6:00 - 14:00, 13:00 - 21:00 - do uzgodnienia
Praca na okres próbny, następnie umowa o pracę.

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W PRACY NA PODOBNYM STANOWISKU, znajomość zasad HACCP, DYSPOZYCYJNOŚĆ
  • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, DOŚWIADCZENIE W PRACY NA PODOBNYM STANOWISKU, dyspzoycjność, Obowiązkowe aktualne badania do celów sanitarno–epidemiologicznych do wglądu podczas rozmowy rekrutacyjnej Kandydat, który został wybrany w procesie rekrutacji, składa oświadczenie, że w trakcie zatrudnienia zobowiązuje się informować pisemnie pracodawcę każdorazowo o: - zamiarze wyjazdu i pobytu za granicą, - nazwie pracodawcy, u którego wykonuje pracę zarobkową, i adresie jego siedziby.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasła (11 dni)