Pracownik drogowy / Brukarz

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.07.2022

Administrator IT

Umowa o pracę

Jesteśmy Expertem w dziedzinie pośrednictwa pracy za granicą.

Zakres obowiązków

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje pracowników z okolic Oławy, Jelcza - Laskowic i Brzegu na stanowisko PRACOWNIK DROGOWY / BRUKARZ..

Wymagania

*praca przy robotach drogowych*prace ogólnobudowlane i brukarskie*doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane*mile widziane uprawnienia do kierowania ruchem oraz obsługi maszyn roboczych*dyspozycyjność* prawo jazdy*dobra organizacja pracy, fachowość*zaangażowanie w powierzone obowiązki* mile widziane osoby z okolic Oławy, Jelcza-Laskowic, Brzegu

Oferujemy

* stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę * atrakcyjne warunki wynagrodzenia ( premie ) * możliwości rozwoju zawodowego ( szkolenia ) * wykonujemy prace na terenie Oławy, Jelcza-Laskowic, Wrocławia, bez delegacji Osoby zainteresowane pracą proszone są o wysłanie swojego CV na maila magdalena.zynda@ap-expert.pl lub o kontakt telefoniczny: 604-552-225
Miejsce pracy
  • Oława pow. oławski, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasła (14 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.