Monter/Monterka

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.07.2022

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o.

Szukasz pracy od zaraz?

Oferujemy pracę jako monter w firmie z branży grzewczej w Toruniu! Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

  • Gwarantujemy również dojazd z Wąbrzeźna, Ciechocinka, Chełmży oraz Aleksandrowa Kujawskiego!
  • Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy;
  • Pełne przeszkolenie stanowiskowe;
  • Przejrzysty zakres przydzielonych obowiązków.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Premie i dodatki do wynagrodzenia;
  • Możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę po okresie od 3 do 6 miesięcy.
  • Pracę od poniedziałku do piątku;
  • Zdarzają się obowiązkowe soboty pracujące, odbierane jako dzień wolny w tygodniu!

Zakres obowiązków

Zastanawiasz się, czym zajmuje się firma?

  • Będziesz montował elementy zgodnie z instrukcją i procedurami;
  • Zajmiesz się kontrolą jakości wykonanych produktów;
  • Zadbasz o ich odpowiednie zabezpieczenie i zapakowanie w dalszą drogę.
  • Oferta Cię zainteresowała? Chcesz wiedzieć co montujemy? Prześlij do nas CV i poznaj szczegóły oferty.

Wymagania

Jeśli posiadasz zdolności manualne, niestraszny Ci system 2-zmianowy, cechujesz się dokładnością i zaangażowaniem w pracę, to szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy

Firma dodatkowo zapewnia:

  • Bezpłatne automaty do kawy;
  • Automaty z napojami i przekąskami;
  • Codzienny catering śniadaniowy;
  • Kuchnię wyposażoną w mikrofalówkę i dużą lodówkę;

  • Administratorem danych osobowych jest FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o. 87-100 Toruń Kościuszki 51b, NIP: 8792685034. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o. 87-100 Toruń Kościuszki 51b, NIP: 8792685034 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Toruń
Opublikowana
Wygasła (13 dni)