Specjalista ds. kadr i płac

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.07.2022

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Bez doświadczenia

NetVestGroup - dostarczamy sprawdzone kosmetyki największych marek na świecie.

Wierzymy, że każdy klient zasługuje na dostęp do markowych produktów w atrakcyjnych cenach.

Ciągle szukamy nowych wyzwań i rozwiązań. Działamy z energią, odwagą i wiarą w to, co robimy.

Każdego dnia poszerzamy sieć sprzedaży i budujemy długofalowe relacje zarówno z naszymi partnerami, jak i klientami. Działamy i myślimy globalnie. Dostarczamy piękno bez granic.

NetVest Sp. z o.o. Sp. k., to firma stawiająca na nowoczesne rozwiązania oraz rozwój. Składamy się z zespołu profesjonalistów z wielu różnorodnych dziedzin, takich jak: sprzedaż, e-commerce, marketing, PR, import i eksport. Dzięki naszemu doświadczeniu, zaangażowaniu, specjalistycznemu know-how a także zaufaniu setek tysięcy klientów możemy uważać się za firmę konkurencyjną na każdej płaszczyźnie naszych działań.

Zakres obowiązków

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem naszej firmy obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej

  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac

  • Wystawianie umów, świadectw pracy oraz dokumentów kadrowych

  • Kontrola prawidłowości i terminowości wystawianych dokumentów

  • Nadzór merytoryczny nad dokumentami i prawidłowością zapisów

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Znajomość programu Gratyfikant i Płatnik (pakiet Insert) będzie dodatkowym atutem

  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania wieloma zadaniami

Oferujemy

Co oferujemy:

  • Pracę w młodym, ambitnym zespole

  • Przeszkolenie w zakresie wiedzy o procesach firmy, wsparcie ze strony zespołu oraz przełożonego

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Aplikację proszę przesłać na maila: recruitment@netvestgroup.com wpisując w tytule nazwę stanowiska

  • Administratorem danych osobowych jest NetVest Sp. z o.o. Sp. komandytowa 80-531 Gdańsk Sucha, 15, NIP: 5842765987. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NetVest Sp. z o.o. Sp. komandytowa 80-531 Gdańsk Sucha, 15, NIP: 5842765987 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Gdańsk
Wynagrodzenie
  • 5 000 - 8 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (17 dni)