Hydraulik, instalator centralnego ogrzewania, monter pomp ciepła

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.07.2022

Hydraulik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Spółka DS Energy z siedzibą w Sosnowcu jest firmą specjalizującą się w dostarczaniu odnawialnych źródeł energii.

Działamy od wielu lat na rynku instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych.

Oferujemy rozwiązania, które dają wymierne korzyści finansowe i oszczędności energii w domach czy firmach naszych klientów.

W zawiązku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Prace hydrauliczne i elektryczne w zakresie potrzebnym do montażu pomp ciepłą;
  • Proste prace elektryczne (możliwość uzyskania uprawnień);
  • Sporządzanie dokumentacji wykonawczej związanej z wykonywaną pracą;
  • Przeprowadzanie serwisów zamontowanych urządzeń;
  • Kontrola i inwentaryzowanie bieżące stanów materiałów instalatorskich;

Wymagania

  • Posiadania prawa jazdy kat. B;
  • Doświadczenie w zakresie instalacji CO;
  • Dobrej organizacji pracy;
  • Dyspozycyjność;
  • Samodzielności i samodyscypliny;

Mile widziane:

  • Posiadanie uprawnienia UDT F- gaz, SEP 1kV;
  • Znajomość montażu pomp ciepła;

Oferujemy

  • Narzędzia pracy, w tym samochód z kartą paliwową;
  • Wsparcie techniczne;
  • Możliwość profesjonalnych szkoleń technicznych;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilność zatrudnienia;
  • Umowa o pracę / kontrakt B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie:
    • 5 000 - 12 500 PLN / mies. netto - Kontrakt B2B;
    • 3 500 - 10 000 PLN / mies. brutto - Umowa o pracę;
  • Administratorem danych osobowych jest DS Energy Solar Sp. z o.o. 41-208 Sosnowiec ul. Kosynierów 44, NIP: 6443556337. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DS Energy Solar Sp. z o.o. 41-208 Sosnowiec ul. Kosynierów 44, NIP: 6443556337 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Sosnowiec
Wynagrodzenie
  • 3 500 - 10 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (8 dni)