Doradca Klienta- dział rekreacja

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.07.2022

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

ADREAMS jako marka własna z zakresu produkcji filmowych, doradztwa personalnego oraz marketingu świadczy usługi dla największych podmiotów gospodarczych na rynku z zakresu handlu.

Zakres obowiązków

  • sprzedaż rowerów, kosiarek, skuterów
  • kompleksowa obsługa Klienta
  • stosowanie się do standardów firmy

Wymagania

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • orientacja na osiąganie wyznaczonych celów
  • umiejętność słuchania Klientów i dobór rozwiązań odpowiadających ich potrzebom
  • dążenie do podnoszenia swojej wiedzy i kompetencji
  • doświadczenie w branży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pensję zawsze na czas i atrakcyjny system premiowy
  • premie świąteczne i konkursy sprzedażowe
  • szansę na awans
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach
  • opiekę fundacji „Włącz się”
  • Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres praca@me.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.
Miejsce pracy
  • Koło pow. kolski, Wielkopolskie
Opublikowana
Wygasła (16 dni)