Magazynier

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.07.2022

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Magazynier

Zaberd S. A. Spółka działająca od 1992r. zajmująca się w sposób kompleksowy inżynierią ruchu drogowego, oferująca usługi w zakresie oznakowania dróg, budowy sygnalizacji świetlnej i oświetlenia ulicznego, zimowego oraz letniego utrzymania dróg , aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Magazyniera (miejsce pracy Wrocław , ul. Bystrzycka 24)

Zakres obowiązków

  • przyjmowanie, składowanie i wydawanie towarów, materiałów i produktów,
  • rozładunek i załadunek materiałów
  • prowadzenie ewidencji kartotekowej i komputerowej

    Wymagania

    • posiadanie zaświadczenia kwalifikacyjnego do obsługi wózków widłowych wydanego przez UDT- warunek konieczny
    • znajomości podstawowych zasad gospodarki magazynowej,
    • znajomości obsługi komputera,
    • sumienności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    • świadectwa pracy, przynajmniej z dwóch ostatnich miejsc zatrudnienia
    • gotowości do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych ( wewnątrz i na zewnątrz magazynu)
    • znajomość obsługi programu magazynowego CDN COMARCH - będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę od poniedziałku do piątku na I zmianę w godz 6:00-14:00 lub/i 7:00- 15:00 -wolne weekendy
    • wynagrodzenie w przedziale 3200- 3350 netto miesięcznie
    • możliwość awansu w strukturach Spółki

    • „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji pracowników prowadzonych przez ZABERD S.A.. z siedzibą we Wrocławiu”. Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami Ponadto informujemy, że: W rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie ogólne o ochronie danych, RODO) administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego jest , wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych.

    • Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji pracowników prowadzonych przez ZABERD S.A.. z siedzibą we Wrocławiu”.
    Miejsce pracy
    • Wrocław
    Wynagrodzenie
    • 4 200 - 4 500 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
    Opublikowana
    Wygasła (12 dni)