Pracownik produkcji

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.07.2022

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Międzynarodowa firma produkcyjna z siedzibą w Międzyrzeczu Górnym, wytwarzająca komponenty dla przemysłu agd oraz motoryzacji, w związku z wdrażaniem nowych projektów poszukuje pracowników na stanowisku: Operator maszynowy

Zakres obowiązków

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • kontrola wizualna wyrobu,
  • zwracanie szczególnej uwagi na jakość wykonanych produktów,
  • zgłaszanie awarii oraz niezgodności,
  • dbanie o czystość stanowiska pracy.

Wymagania

  • uczciwość,
  • sumienność,
  • samodzielność,
  • chęć podjęcia długookresowego zatrudnienia,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • comiesięczne premie,
  • bonusy swiąteczne i końcoworoczne,
  • przyjazną atmosferę,
  • stabilną pracę w firmie działającej w naszym regionie od 20 lat.
  • Administratorem danych osobowych jest Itib Poland sp. z o.o. 43-392 Międzyrzecze Górne Międzyrzecze Górne 403, NIP: 9372344858. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Itib Poland sp. z o.o. 43-392 Międzyrzecze Górne Międzyrzecze Górne 403, NIP: 9372344858 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Międzyrzecze Górne pow. bielski, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (12 dni)